ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
پایه دوربین مداربسته

پایه دوربین مداربسته

دوشنبه 29 خرداد 1396
12:37
3: تعداد بازدید

انواع متفاوتی از اساس دوربین مداربسته با دقت به نیازها و وضعیت نصب متفاوت هست . در این مقاله با این اساس های بخش اعظم آشنا خواهید شد .

موضوعات [پنهان شدن]

1 کاربرد اساس دوربین مداربسته
2 گونه های شالوده دوربین مداربسته
3 جنس شالوده
4 شالوده های پن تیلت

کاربرد مبنا دوربین مداربسته

منفعت از مبنا دوربین عموما با یک عدف صورت می‌گیرد و آن نصب دوربین در شرایطی است که با بدنه دوربین تناسبی ندارد . هرچه این وضعیت و کاربری شما پیچیده تر باشد طبیعتا صورت و دسته شالوده هم پیچیده تر خواهد بود .
گونه های مبنا دوربین مداربسته

انواع دوچندان متفاوتی از شالوده های دوربین با اعتنا به شرایط مختلف وجود دارد اما برخی از رایجترین آنها را در اینجا محاسبه می کنیم :


اساس های افقی : مبنا افقی طوری درست شده که بر روی دیوار نصب شده و دوربین را بر روی خود نگه می‌دارد . ارتفاع این دسته اساس ها معمولا بیش تر از 50 سانتی متر نمی شود .
اساس دام : از مبنا های دام برای نصب دیواری دوربین های مداربسته دام استفاده می شود . از انجایی که حالت استاندارد نصب دوربین های دام بر روی سقف است در حالتی‌که که نیاز به نصب دوربین بر روی دیوار باشد می بایست از این اساس ها استعمال کرد . اشکال دیگری از این اساس ها امکان نصب آداپتور و اتصالات در باطن پایه را هم مهیا می کنند .
اساس های عمودی : پایه های عمودی معمولا برای بالاتر بردن طول نصب دوربین گزینه استعمال قرار می گیرند . این مبنا ها شرکلی دکل مثل دارا‌هستند و بر روی سطحی افقی نصب می شوند . دوربین نیز معمولا بر روی دستک یا این که بدنه شالوده نصب میشود . در موردها خاص احتمال دارد مبنا افقی را بر روی سقف و جهت زیر آوردن ارتفاع نصب دوربین نصب کنند .
شالوده های عصایی : شالوده های عصایی دارنده شکلی زاویه دار در قسمت انتهایی خود هستند . این نصیب قابلیت و امکان کاربری عمده از پایه را به شما می دهد به این صورت که می قدرت زاویه ای متعدد از زاویه نصب شالوده را برای روئت کرد دوربین تعیین کرد .
شالوده های نصب روی لوله : پایه های نصب روی لوله زمانی آیتم فایده قرار میگیرند که شما نیاز به نصب دروبین بر روی لوله ای گرد داشته باشید . این مبنا از بست های سیمی برای نگه داشتن دوربین بر روی لوله استعمال می کند که در حین نصب بر روی لوله محکم می شوند .

جنس مبنا

جنس شالوده های دوربین مداربسته معمولا از پلاستیک , المینیوم یا آهن است .

پلاستیک : اساس های پلاستیکی ارزان قیمت و سبک می‌باشند . از آنجایی که پلاستیک مقاومت فیزیکی بالایی ندارد و شکننده است معمولا این مبنا های بلند یا کارکشته را از این جنس نمی سازند .
آلمینیوم : شالوده های آلمینیومی نسبت به پایه های پلاستیک مقاوم تر هستند و شکنندگی کمتری دارا هستند ولی هزینه آن ها فراتر از این اساس هاست . معمولا از المینیوم برای ساخت شالوده های تا 30 سانتی و پیش ساخته به کار گیری می‌شود .
آهن : مبنا های آهنی معمولا در محل نصب ساخته میشوند . آهن نسبت به آلمینیوم مقاوم تر و ارزان تر است البته سنگینی و ظاهر مبنا های آهنی از نقاظ ضعف آن به شمار میرود .

شالوده های پن تیلت

این پایه های نوعی مبنا متحرک میباشند که قابلیت و امکان چرخش دوربین در جهات مختلف و همچنین تغییر زاویه افقی دوربین به صورتی محدود را تولید می کنند . در گذشته که استفاده از دوربین های اسپید دام یا گردان همگانی کمبود استعمال از این پایه ها روشی برای کنترل دوربین از رویه به دور بود . امروز استفاده از این مبنا ها بسیار محدود شده‌است . دوربین مداربسته ارزان


برچسب ها: دوربین مداربسته ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته wifi است. | طراح قالب: آوازک