ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
WDR در دوربین مدار بسته

WDR در دوربین مدار بسته

دوشنبه 29 خرداد 1396
12:36
4: تعداد بازدید

WDR یکی از مکانیزم های بهبود دهنده تصویر در دوربین های مداربسته است . در این مقاله در رابطه با معنا WDR در دوربین مداربسته حرف کرده و این تکنولوژی را با توجه باز نگری می‌کنیم .

موضوعات [پنهان شدن]


1 WDR به چه معناست؟
2 داینامیک رنج یا این که برهه زمانی داینامیک چیست؟
3 زمان داینامیک در چه محل هایی اهمیت پیدا می کند؟
4 برهه زمانی داینامیک دوربین های WDR چقدر است؟
5 تفاوت WDR و BLC در چیست؟

WDR به چه معناست؟

کلمه WDR مخفف اصطلاح Wide Dynamic Range و به معنای بازه داینامیک بالاست . دوربین های دارنده این امکان دارای برهه زمانی داینامیکی بالاتر از معمول هستند .
داینامیک مشقت یا این که مقطع داینامیک چیست؟

بازه داینامیک به معنای بضاعت و توان دوربین در نمایش دادن تصاویر با اختلاف نوری زیادی است . زمانی که اختلاف مرحله نوروفروغ در دو تراز گوناگون بسیار است , تصویر دوربین با مقطع داینامیک زیر نصیب لبریز نوروروشنایی را سپید و قسمت ناچیز نور و روشنایی را به صورت سیاه نشان می دهد . به این انواع ضد نور و روشنایی شدن نیز می‌گویند .

هرچه واحد سنجش مقطع داینامیک دوربین مداربسته طولانی تر باشد اختلاف سطح فروغ در دو محیط نادر فروغ و پر فروغ کمتر به نظر می‌رسد و تصویر کمتر ضد فروغ میشود .
زمان داینامیک در چه محل هایی اهمیت پیدا می کند؟

دربهای ورودی که در راستای محیطهای فرنگی و مالامال فروغ باز می‌شوند . پارکینگ هایی که یک بخش پر فروغ و روشنایی و گزیده کم نوروفروغ دارا هستند . اتاق هایی که پنجره های در سمت نوروروشنایی بی واسطه دارند و … اطراف هایی می باشند که زمان داینامیک دوربین اهمیت بالایی پیدا می کند .
بازه داینامیک دوربین های WDR چقدر است؟

اصطلاح Wide Dynamic Range توصیف دقیقی از معیار این زمان ندارد . در دوربین های امروزی عادی , بازه داینامیک حدود 50db است پس میتوان هر دوربینی با بازه بیش از این میزان را WDR نامید . موضوع حیاتی و پر اهمیت در انتخاب دوربین های WDR , اعتنا ظریف به میزان این مقطع است . دقت داشته باشید که دوران داینامیک دیده بشر حدود 160db است البته دوربین های مداربسته به سختی بدین اندازه میرسند .
تفاوت WDR و BLC در چیست؟

( برای داده ها عمده به مطلب BLC در دوربین مداربسته رجوع نمایید )

WDR به معنای افزایش برهه زمانی داینامیک دوربین است در حالی که BLC فقط برهه زمانی داینامیک را جا به جا می کند . مکانیزم WDR قابلیت دیدن هم‌زمان تصویر در قسمت نادر نور و روشنایی و لبریز نوروفروغ را مهیا می نماید در حالی که در BLC از طریق باز کردن عمده دیافراگم قابلیت دیدن نصیب کم روشنایی را به قیمت اشباع شدن قسمت پر نور تولید می کند . دوربین مدار بسته وایرلس


برچسب ها: دوربین مداربسته ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته wifi است. | طراح قالب: آوازک