ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
دوربین مدار بسته خانگی

دوربین مدار بسته خانگی

دوشنبه 29 خرداد 1396
12:35
3: تعداد بازدید

دوربین مداربسته خانگی می بایست چه خصوصیاتی داشته باشد و چه دوربینی برای منازل مناسب است؟ این سوالی است که همگی افرادی که قصد خرید دوربین برای خانه خود را دارا هستند از ما می‌پرسند . درین ارتباط در این مطلب داده ها مفیدی به شما خواهیم اعطا کرد .

موضوعات [پنهان شدن]

1 به یک سری دوربین برای ساختمان نیاز دارم؟
2 در درون منزل چه دوربین هایی دلخواه خواهد بود؟
3 چه برندهایی برای منازل مسکونی مطلوب است؟
4 آیا پکی را برای منفعت در منازل توصیه می کنید؟

به یک سری دوربین برای ساختمان نیاز دارم؟

در ساختمان های مسکونی جدا از شکل و متراژ ساختمان معمولا محل های زیر نیاز به نصب دوربین مداربسته دارا هستند .


درب ورودی ساختمان : اولی و مهم ترین اولویت پوشش دادن همگی محل ورود های ساختمان است . از این روش میتوانید ورود و خروج افراد و نام‌و‌نشان آن ها را به نیکی شناسایی نمایید . کارایی فرمائید در ورودی های ساختمان از بالاترین کیفیت دوربین سود نمایید .

پارکینگ ها : پارکینگ ها به علت دسترسی سهل یک کدام از آسیب پذیر ترین محل های ساختمان هستند که باید دستکم به طور اولیه با دوربین ها پوشش داده شوند .

ایوان : در صورتیکه که در ایوان ساختمان امکانات گران قیمت هست یا این که قابلیت و امکان ورود از دیوارهای حریم ایوان وجود دارد باید برای پوشش ایوان هم دست کم یک دوربین در حیث گرفت .

پشت بام : چنانچه امکانات مهم و لوکس در پشت بام هست یا این که قابلیت وجود از ساختمان های گوشه و کنار به پشت بام ساختمان هست بایستی برای پشت بام یا این که ورودی آن حداقل یک دوربین در نظر بگیرید .

انباری ها : معمولا می توان دوربین های پارکینگ را به گونه ای نصب کرد که یک پوشش نخستین از انباری ها ساخت کنند . در شرایطی‌که که انباری های ساختمان آلرژی زیادی دارا‌هستند یا این که خیلی شکننده می باشند خوبتر است از دوربین جدا برای پوشش آنان استعمال شود .

محوطه بیرونی ساختمان : در شرایطی که که ساکنین ساختمان خودروهای خود را بیرون از خانه پارک می نمایند بهتر است از دست کم دو دوربین برای پوشش محوطه بیرونی ساختمان استفاده شود .
در داخل خانه چه دوربین هایی مطلوب خواهد بود؟

نصب دوربین در داخل منازل اکثر با توجه به نیاز مشتری شکل می‌گیرد و اما با اعتنا به حساسیت ظاهر خانه معمولا بعد از بازدید از محل تعداد و مدل دوربین های مشخص و معلوم می شود . اعتنا داشته باشید که نصب دوربین هایی که قابل دیدن نباش ( نهفته باشد ) منع قانونی و مجازات سنگینی داراست . این کار حتی‌د‌ر در صورتی که خانه برای خود شما باشد هم ممنوع است به جز در مواقعی که از مجوز از مراجع ذی صلاح اخذ شده باشد .
چه برندهایی برای منازل مسکونی مناسب است؟

برای منازل مسکونی معمولا برندهای معتبر با مقطع ارزش میانگین سفارش می گردند . از بین این برندها , برندهای هایک ویژن ( Hikvision ) , داهوآ ( Dahua ) و یونی ویو ( Uniview ) کاربرد متعددی در منازل دارند .

برای داده ها بیش تر در‌این رابطه با راهنمای تعیین برند دوربین مداربسته رجوع‌نمایید .
آیا پکی را برای استفاده در منازل توصیه می کنید؟

سیستم مداربسته یک سیستم تخصصی است که باید برای هر محل به طور مجزا پباده سازی و اجرا شود . استفاده از پک ها صرفا کمکی به فروشنده است . در شرایطی که که می‌خواهید یک سیستم مداربسته اثرگذار نصب فرمائید بهتر است از سود از پک جلوگیری کرده و با اطلاعات بالا یک سیستم مناسب را گزینش فرمائید . دوربین مداربسته سونی


برچسب ها: دوربین مداربسته ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته wifi است. | طراح قالب: آوازک