ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
معرفی گونه های دوربین مداربسته به گویش معمولی

معرفی گونه های دوربین مداربسته به گویش معمولی

دوشنبه 29 خرداد 1396
12:33
5: تعداد بازدید

معرفی گونه های دوربین مداربسته به لهجه بی آلایش
دوربین مداربسته سوزنی :
این دوربین های مداربسته که اصطلاحا دوربین مداربسته پین هول یا این که ( دوربین مداربسته مینیاتوری ) نامیده میشوند بعدها فراوان کوچکی دارا‌هستند و در جاهایی که نیاز به کنترل نامحسوس می‌باشد مسئله به کار گیری قرار می‌گیرد . کوچکترین گونه این دوربین 2*2 سانتیمتر میباشد و به دو تیم با سیم و بی سیم تقسیم می گردند .
دوربین مداربسته

دوربین مداربسته

دوربین مداربسته با سیم :
این دوربین ها برای جاهایی که قابلیت سیم کشی وجود دارد مورد استعمال قرار می‌گیرد . کیفیت تصویر این دوربین ها فراتر از دوربین های مداربسته بی سیم می باشد و . . .
دوربین مدار بسته بی سیم , وایرلس

دوربین مدار بسته بی سیم , وایرلس
دوربین مداربسته بدون سیم :
این دوربین مداربسته دارنده یک فرستنده خود دوربین , و یک گیرنده ( رسیور ) می‌باشد . بعدها این دوربین ها زیاد کوچک بوده و داخل هر چیز قابل مخفی کردن است . این دوربین ها نیاز به یک باطری و یا آداپتور دارا‌هستند و تصویر از طریق امواج از جایی که دوربین نصب شده به رسیور منتقل می گردد . این دوربین مداربسته از مدل سی ماوس , سی سی دی می باشد . دوربین های سی موشواره کیفیت ذیل تری نسبت به دوربین های سی سی دی دارا می باشد و ارزش زیر تری نسبت به آن ها دارا می‌باشند . برد این دوربین ها از 30 متر شروع شده و تا 500 متر متغیر است و . . .

دوربین مدار بسته صنعتی

دوربین مدار بسته صنعتی
دوربین مداربسته صنعتی ( دوربین مداربسته باکس )
این دوربین مداربسته به طور دایم کار هستند و برای در اختیار گرفتن محیط های صنعتی , کارخانجات , پارکینگ ها و محفظه های باز گزینه استفاده قرار میگیرند . زاویه روئت کرد این دوربین ها بسته به لنزی می‌باشد که بر روی این دوربین قرار می‌گیرد . بیشترین زاویه روئت کرد مربوط به لنز 2 است که اصطلاحا به آن لنز واید گفته می گردد . هرچه شماره لنز فراتر می گردد فاصله دورتری را می اقتدار با دوربین مشاهده کرد و . . .
دوربین های صنعتی به دو گروه ساده و مشاهده کرد در شب تقسیم میگردد :
دوربین مداربسته صنعتی ساده :
معمولا در داخل کاور قرار می‌گیرند و برای اطراف های خارج مسلما نیاز به کاورهای ضد آب هست .


دوربین صنعتی دید در شب

دوربین مداربسته بولت دید در شبدوربین مداربسته بولت دید در شب مادون قرمز رنگ :
دوربین مداربسته bullet در محیط های خارجی بدون کاور نیز قابل استعمال میباشند و در شب بدلیل داشتن مادون قرمز رنگ محیط را شفاف نموده و تصویر در تاریکی مطلق نیز قابل مشاهده میباشد و . . .
دوربین های مداربسته نصفه صنعتی :
این دوربین مداربسته کیفیت دوربین های صنعتی را دارا بوده ولی از نظر حجم کوچکتر از دوربین های صنعتی میباشد . بدلیل ظریف تر بودن بیشتر در محیط های اداری مورد استعمال قرار میگیرند . زاویه مشاهده کرد این دوربین ها همانند دوربین های صنعتی بستگی به لنزی که بر روی دوربین بسته می گردند دارد . این دوربین ها مداربسته همانند دوربین های صنعتی به دو مجموعه معمولی و رویت کرد در شب تقسیم می‌شوند و . . .دوربین مداربسته دام رویت کرد در شب


دوربین مداربسته دام روئت کرد در شب
دوربین مداربسته دام ( سقفی ) :
این دوربین مداربسته که بصورت حباب های نیم دایره است در محیط های مسقف به کار می‌رود و به دو صورت معمولی و رویت کرد در شب تقسیم می گردند . زاویه رویت کرد این دوربین ها مداربسته معمولا واید میباشند که بیشترین زاویه روئت کرد میان دوربین ها را دارا است . لنز این دوربین های مداربسته معمولا اثبات بوده و تغییر‌و تحول نمی کند . برای مشاهده تصویر هر اتاق یک دوربین مداربسته دام کافی است و . . .

دوربین مداربسته گردان یا این که دوربین مداربسته چرخشی

دوربین مداربسته گردان یا این که دوربین مداربسته چرخشی


از دوربین مداربسته گردان یا این که دوربین مداربسته چرخشی ( ptz ) برای پوشش گوشه و کنار های وسیع و محوطه های گشوده به کارگیری می شود و برای در دست گرفتن آنها به یک اپراتور و مسئول دوربین نیاز است مسئولیت اپراتور در دست گرفتن به محیط و زوم به نقاط متفاوت در دسترس دوربین مداربسته چرخشی است

دوربین مداربسته تحت کانال ( IP Camera )
دوربین مداربسته تحت شبکه ( IP Camera ) از پروتکل های اینترنت در جهت ارسال تصاویر خود در قالب اطلاعات بر روی بستر
شبکه بهره می‌گیرند و از به عبارتی نخست درسمت هدف های نظارتی ( Surveillance ) با کاربردی مشابه با ) Close - Circuit - Television ( CCTV مورد توجه قرار گرفتند .
در واقع می توانایی دوربين مدار بسته


برچسب ها: دوربین مداربسته ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته wifi است. | طراح قالب: آوازک