ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
معرفی گونه های دوربین مداربسته به گویش معمولی

معرفی گونه های دوربین مداربسته به گویش معمولی

دوشنبه 29 خرداد 1396
12:29
6: تعداد بازدید

معرفی انواع دوربین مداربسته به زبان بی آلایش
دوربین مداربسته سوزنی :
این دوربین های مداربسته که اصطلاحا دوربین مداربسته پین هول یا ( دوربین مداربسته مینیاتوری ) نامیده می گردند ابعاد مضاعف کوچکی دارند و در جاهایی که نیاز به کنترل نامحسوس می‌باشد مسئله فایده قرار میگیرد . کوچکترین گونه این دوربین 2*2 سانتیمتر هست و به دو تیم با سیم و بی سیم تقسیم میشوند .
دوربین مداربسته

دوربین مداربسته

دوربین مداربسته با سیم :
این دوربین ها برای جاهایی که امکان سیم کشی وجود دارد گزینه استفاده قرار می‌گیرد . کیفیت تصویر این دوربین ها فراتر از دوربین های مداربسته بی سیم هست و . . .
دوربین مدار بسته بی سیم , وایرلس

دوربین مدار بسته بی سیم , وایرلس
دوربین مداربسته فارغ از سیم :
این دوربین مداربسته دارای یک فرستنده خود دوربین , و یک گیرنده ( رسیور ) می باشد . ابعاد این دوربین ها بسیار کوچک بوده و داخل هر چیز قابل مخفی کردن میباشد . این دوربین ها نیاز به یک باطری و یا آداپتور دارند و تصویر از روش امواج از جایی که دوربین نصب شده به رسیور منتقل می گردد . این دوربین مداربسته از دسته سی ماوس , سی سی دی میباشد . دوربین های سی موس کیفیت زیر تری نسبت به دوربین های سی سی دی دارا میباشد و قیمت زیر تری نسبت به آنها دارا میباشند . برد این دوربین ها از 30 متر آغاز شده و تا 500 متر متغیر است و . . .


دوربین مدار بسته صنعتی

دوربین مدار بسته صنعتی
دوربین مداربسته صنعتی ( دوربین مداربسته باکس )
این دوربین مداربسته به صورت دائم کار می‌باشند و برای کنترل محفظه های صنعتی , کارخانجات , پارکینگ ها و محیط های گشوده مورد استعمال قرار می گیرند . زاویه روئت کرد این دوربین ها بسته به لنزی هست که بر روی این دوربین قرار می‌گیرد . بیشترین زاویه دید مرتبط با لنز 2 می باشد که اصطلاحا به آن لنز واید گفته می‌شود . هرچه شماره لنز فراتر می‌شود مسافت دورتری را می اقتدار با دوربین دید و . . .
دوربین های صنعتی به دو مجموعه ساده و مشاهده کرد در شب تقسیم می‌شود :
دوربین مداربسته صنعتی ساده :
معمولا در باطن کاور قرار می‌گیرند و برای محیط های بیرون مطلقا نیاز به کاورهای ضد آب می‌باشد .


دوربین صنعتی مشاهده کرد در شب

دوربین مداربسته بولت روءیت کرد در شبدوربین مداربسته بولت روئت کرد در شب مادون قرمز‌رنگ :
دوربین مداربسته bullet در محفظه های فرنگی فارغ از کاور هم قابل بهره میباشند و در شب بدلیل داشتن مادون قرمز‌رنگ اطراف را پر‌نور نموده و تصویر در ظلمت مطلق هم قابل مشاهده میباشد و . . .
دوربین های مداربسته نیمه صنعتی :
این دوربین مداربسته کیفیت دوربین های صنعتی را دارا بوده اما از نگاه حجم کوچکتر از دوربین های صنعتی می باشد . بدلیل دقیق تر بودن بیشتر در گوشه و کنار های اداری زمینه استفاده قرار می‌گیرند . زاویه رویت کرد این دوربین ها همانند دوربین های صنعتی بستگی به لنزی که بر روی دوربین بسته می گردند داراست . این دوربین ها مداربسته همانند دوربین های صنعتی به دو تیم بی آلایش و روئت کرد در شب تقسیم میشوند و . . .دوربین مداربسته دام رویت کرد در شب


دوربین مداربسته دام مشاهده کرد در شب
دوربین مداربسته دام ( سقفی ) :
این دوربین مداربسته که بصورت حباب های نیم دایره میباشد در محیط های مسقف به کار می رود و به دو صورت معمولی و مشاهده کرد در شب تقسیم میشوند . زاویه مشاهده کرد این دوربین ها مداربسته معمولا واید می‌باشند که بیشترین زاویه دید در میان دوربین ها را دارا می باشد . لنز این دوربین های مداربسته معمولا اثبات بوده و تغییر تحول نمیکند . برای مشاهده تصویر هر اتاق یک دوربین مداربسته دام کافی است و . . .

دوربین مداربسته گردان یا این که دوربین مداربسته چرخشی

دوربین مداربسته گردان یا دوربین مداربسته چرخشی


از دوربین مداربسته گردان یا این که دوربین مداربسته چرخشی ( ptz ) برای پوشش محفظه های بلندمرتبه و محوطه های باز استفاده میشود و برای کنترل آنها به یک اپراتور و مسئول دوربین نیاز است مسئولیت اپراتور در دست گرفتن به اطراف و زوم به نقاط متفاوت دراختیار دوربین مداربسته چرخشی می باشد
دوربین مداربسته زیر کانال ( IP Camera )
دوربین مداربسته تحت کانال ( IP Camera ) از پروتکل های اینترنت در سوی ارسال تصاویر خویش در قالب اطلاعات بر روی بستر
شبکه منفعت می‌گیرند و از به عبارتی نخست در سمت مقاصد نظارتی ( Surveillance ) با کاربردی شبیه با ) Close - Circuit - Television ( CCTV گزینه توجه قرار گرفتند .
در واقع می توان دوربین مداربسته ارزان


برچسب ها: دوربین مداربسته ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته wifi است. | طراح قالب: آوازک