ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
دستگاه دی او ار dvr چه میباشد و شیوه انتقال تصویر از روش وب

دستگاه دی او ار dvr چه میباشد و شیوه انتقال تصویر از روش وب

دوشنبه 29 خرداد 1396
12:24
4: تعداد بازدید


دستگاه دی او ار dvr چه است و طرز انتقال تصویر از طریق اینترنت
دستگاه دی او ار dvr چه چیزی است و چه طور کار می کند؟
DVR یا دستگاه های ضبط دیجیتال تصاویر ویدئویی به آسانی آنهایی که برای مثال 10 سال پیش استفاده می شدند , نیستند . این روزها حتی یک ضبط کننده ویدئویی بی آلایش می تواند کارهایی بسیار طولانی تر از فقط ضبط کردن تصاویر انجام دهد . در راستی یک ضبط کننده تصاویر دیجیتال مختصر شده ی یک سیستم کامپیوتری می‌باشد و اغلب آن‌ها بر روی سیستم عملیاتی LINUX کار می نمایند . یک ضبط کننده دیجیتال تصاویر , تصاویر آنالوگ را از دوربین های مداربسته دریافت می نماید و آنها‌را دیجیتالی کرده و به صورت الکترونیکی ذخیره می نماید . همه گیرترین وسیله برای ذخیره سازی یک داریو هارددیسک است همان طور که در بیش تر کامپیوتر های فردی فایده می شود . عمده ضبط کننده های تصاویر دیجیتال به یاروهمدم multiplexer تسهیم کننده و همت رادار حرکتی ساخته می‌شوند .
دستگاه دی وی ار dvr دارای ویژگی های ذیل است :

ضبط کردن تا حدود 25 کادر در ثانیه به همراه قابلیت تنظیمات جهت تغییر دادن کیفیت ضبط کردن تصاویر . زمانی که کیفیت ضبط کردن بر روی یک وسیله ذخیره سازی یکسان کاهش می یابد , می توانید حجم بیشتری را بر روی آن وسیله ضبط نمائید . برای مثال بر روی هارد دیسک 500 گیگابایت کیفیت بالا بالای ضبط کردن تصویر , می‌توانید تا 2 و نهایت 3 هفته ضبط کردن را ادامه دهید در شرایطی‌که که در یک کیفیت ذیل خیس ضبط کردن می تواند تا یک ماه انجام گردد . ضبط کردن تصاویر میتواند بر مبنای 24 ساعت سوای توقف ویا بر مبنای رادار حرکتی MOTION DETECTION , تهیه و تنظیم گردد و یا بر طبق یک ساعت و یا این که تاریخ خاصی که بر روی سیستم طرح ریزی میکنید , صورت بپذیرد .
دستگاه دی وی ار dvr این امکان را به هر دوربینی می‌دهد تا صداها را با یک میکروفون دارنده حساسیت بالا ضبط نماید . این میکروفون ها می‌توانند تا 30 متر مربع را پوشش دهند .
Internet access دستیابی به وب که موجب میشود تا بازی زنده تصاویر ( بررسی به طور مستقیم و زنده ) را در هر مکانی با استفاده از اتصال به وب در مشت داشته باشید . همچنین میتوانید تنظیمات حتمی را از راه و روش به دور در اختیار گرفتن نمایید و یا این که تغییر تحول دهید و هم حجم ویدئویی متبوع خویش را بر روی کامپیوتر خویش دانلود فرمایید .
Advanced search جستجوی توسعه یافته بر اساس فرصت و یا این که بر طبق رادار حرکتی . بخش اعظم ضبط کننده های توسعه یافته گراف ردیابی را نشان وارد می کنند و به این ترتیب شما می توانید دانسیته جنبش را در سرتاسر روز ملاحظه کنید .
Back up local & remote حمایت کننده گیری تصاویر از منش به دور و یا درمحل دی او آر . در صورتی شما نیاز دارید یک ویدئو به عنوان شاهد یا مدرک تهیه فرمائید , این قابلیت و امکان را دراختیار دارید تا ویدئویی که مستقیماً بر روی کامپیوتر شما درحال ضبط شدن است را دانلود فرمایید تا آن را بر روی دیسک ضبط و یا این که بر روی اشاره گر USB تصویب فرمایید .
MASKING . می توانید از این ویژگی بهره نمائید تا در طول ضبط کردن تصاویر , بعضی بخشها مورد نظر را از نگاه دوربین نهفته نمائید و یا از همت ردیابی حرکتی برای نواحی معینی از عرصه دید دوربین صرف لحاظ کنید تا بتوانید مناطقی را که میخواهید از کل حیطه تحت نظر دوربین حذف نمائید .
User management قابلیت و امکان ساخت سطح های محل ورود access levels متفاوتی را بر روی سیستم شما فراهم می کند . برای مثال یک کاربر میتواند مدیر اساسی administrator برای دستگاه دی وی ار dvr باشد چنانچه که استفاده کننده دیگری می‌تواند صرفا اجازه داشته باشد که تصاویر ضبط شده را مشاهده نماید .
پیام هشدارهای مختلفی میتوانند طوری تهیه و تنظیم شوند که زمانی که دوربین حرکتی motion را مشاهده می نماید و یا جدا شدن کار تصویر برداری video loss وجود داشته باشد , از روش نشانی اینترنتی به شما اطلاع دهند و یا آژیر صدا را به شیوه اندازند .
درخصوص دوربین های گردان ptz , می توانید پیکربندی مربوط به حالت دوربین و زوم آن را مستقیماً از طریق دستگاه دی او ار dvr با استفاده از ریموت کنترل و یا در دست گرفتن پنل internet access control panel انجام دهید .
دی او ار dvr دوربین مداربسته


برچسب ها: دوربین مداربسته ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته wifi است. | طراح قالب: آوازک