ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
فروش دوربین مداربسته انالوگ

فروش دوربین مداربسته انالوگ

دوشنبه 29 خرداد 1396
12:18
3: تعداد بازدید

دوربین مداربسته آنالوگ جور از دوربین های مداربسته می‌باشند که از سیگنالهای آنالوگ تلویزیونی برای انتقال تصاویر استعمال می کنند . این دوربین ها به سالیان طولانی دوران کاربری در سیستم های حفاظتی دارند زیاد شناخته شده می باشند .

موضوعات [پنهان شدن]

1 مقایسه مختصر دوربین مداربسته آنالوگ و شبکه
2 دوربین های آنالوگ نسل جدید چطور کار می کنند؟
3 استعمال از دوربین آنالوگ به چه مشتریانی پیشنهاد می شود؟
4 فروش دوربین مداربسته آنالوگ

مقایسه مختصر دوربین مداربسته آنالوگ و کانال

دوربین های شبکه به نسبت دوربین های آنالوگ یک نسل تازه از دوربین مداربسته محسوب می‌شوند . فروش دوربین های تحت شبکه به طور سالیانه در اکنون ارتقا است و این طولانی تر بجهت مزیت های دوچندان بالای این مدل از دوربین ها به نسبت دوربین های مداربسته آنالوگ است .
دوربین های آنالوگ نسل تازه چطور کار می کنند؟

دوربین های آنالوگ سنتی ( تیوی لاینی ) به جهت روزولشن زیاد محدود به شدت مورد عیب گیری قرار می گرفتند . برای رفع این نقص‌ موسسه ها سازنده این دوربین ها تکنولوژی های جدیدی را در ایجاد این دوربین ها معرفی کردند که قابلیت و امکان دسترسی به روزولشن های فراتر تا 2 مگا پیسکل را در دوربین های آنالوگ تولید میکرد . این دوربین ها از روشهای رمز گذاری متفاوت یا این که فرکانس ارسال داده ها مختلف برای ایجاد رزولوشن فراتر برای دوربین های مداربسته بهره می کنند .
استفاده از دوربین آنالوگ به چه مشتریانی توصیه می شود؟


استفاده از این مدل از دوربین ها به مشتریانی سفارش میشود که به‌دنبال دوربین هایی اندک هزینه و معمولی می باشند . ساختمان های مسکونی و اداری کوچک وسیع ترین مشتریان این دوربین ها می باشند .
فروش دوربین مداربسته آنالوگ

در‌حالتی که که در ادامه خرید یا این که دریافت لیست بها دوربین های مداربسته آنالوگ می باشید می توانید با کارشناسان کمپانی تماس گرفته و اطلاعات دقیق در‌این رابطه با اخذ فرمائید . دوربین مدار بسته قیمت


برچسب ها: دوربین مداربسته ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته wifi است. | طراح قالب: آوازک