ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
راهنمای خرید دستگاه NVR

راهنمای خرید دستگاه NVR

دوشنبه 29 خرداد 1396
12:15
3: تعداد بازدید

دستگاه های NVR با دقت به المان های متفاوتی محاسبه می شوند . درین مقاله به معرفی بعضی از بزرگترین این المان ها می‌پردازیم :

موضوعات [پنهان شدن]

1 تعداد کانال تصویر و صدا
2 بالاترین روزولشن قابل پشتیبانی
3 رزولوشن و تعداد قاب ضبط
4 POE بودن
5 پهنای باند ورودی و خروجی
6 تعداد هارد قابل پشتیبانی

تعداد شبکه تصویر و صدا


تعداد کانال های دستگاه NVR مشخص و معلوم می نماید این دستگاه قابلیت پشتیبانی از تعدادی دوربین را داراست . دستگاه های NVR نیز نظیر DVRها معمولا به صورت 4 , 8 , 16 یا 32 شبکه ایجاد می گردند .

دستگاه های NVR معمولا فاقد محل ورود صدا هستند . در حالتی‌که که نیاز به نصب صدا در محل دوربین های داشته باشید بایستی از دوربین هایی به کار گیری نمایید که دارنده میکروفن داخلی میباشند یا امکان نصب میکروفن بر روی آنها وجود دارد .
بالاترین روزولشن قابل پشتیبانی

دوربین های شبکه با روزولشن های گوناگون و بعضا بسیار بالا تولید می گردند البته دستگاه های NVR فقط زمان خاصی از این رزولوشن را پشتیبانی می نمایند . گرچه میزان رزولوشن قابل پشتیبانی NVRها معمولا از رزولوشن دوربین اکثر است البته در صورتیکه که می خواهید مبادرت به خرید دوربینی با رزولوشن مضاعف بالا نمایید قطعا به این خصوصیت دقت فرمایید .
رزولوشن و تعداد فریم ضبط

رزولوشن ضبط دستگاه NVR با رزولوشن قابل پشتیبانی آن متفاوت است . معمولا این دستگاه ها تصاویر را روزولشن 720p یا 1080p ضبط می نمایند . در طول گزینش دستگاه به تعداد کادر ضبط دستگاه و روزولشن های ضبط آن اعتنا متعددی کنید .
POE بودن

قابلیت POE امکان تغذیه دوربین های مداربسته از روش کابل کانال را فراهم می نماید . چنانچه که NVR شما دارنده خروجی های POE باشد با اتصال دوربین ها به NVR خیر صرفا اطلاعات آن‌ها به دستگاه منتقل می شود بلکه آن‌ها تغذیه نیز می گردند .

دستگاه های NVR با امکان POE معمولا گران‌قیمت خیس از NVR های معمولی هستند و احتمال دارد تمام کانال های آن ها دارنده این قابلیت نباشد .
پهنای باند ورودی و خروجی

پهنای باند به معنای حجم اطلاعاتی است که به دستگاه منتقل یا این که از آن بیرون می شود . میزان این حجم داده ها محدود است . هرچه روزولشن تصویر دوربین های شما بخش اعظم باشد طبعا پهنای باند آنان نیز بیشتر است . از آنجایی که مبحث محسابه پهنای باند کمی تخصصی است خوب تر است برای آنالیز کردن پهنای باند ما یحتاج در سیستم مداربسته از کارشناسان این موضوع امداد بگیرید .
تعداد هارد قابل پشتیبانی

هر دستگاه NVR چند مشخص از هارد دیسک را پشتیبانی می نماید . در شرایطی که که نیاز به ضبط طولانی برهه زمانی تصاویر دارید مطلقا به‌این بخش اعتنا نمائید .

( برای حساب و کتاب معیار هارد دیسک موردنیاز برای ضبط NVR کلیک فرمایید . ) دوربین مداربسته ارزان


برچسب ها: دوربین مداربسته ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته wifi است. | طراح قالب: آوازک