ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
معرفی انواع دوربین مداربسته به لهجه بی آلایش

معرفی انواع دوربین مداربسته به لهجه بی آلایش

دوشنبه 29 خرداد 1396
12:12
3: تعداد بازدید

معرفی اشکال دوربین مداربسته به لهجه ساده
دوربین مداربسته سوزنی :
این دوربین های مداربسته که اصطلاحا دوربین مداربسته پین هول یا ( دوربین مداربسته مینیاتوری ) نامیده می گردند بعدها زیاد کوچکی دارند و در جاهایی که نیاز به در دست گرفتن نامحسوس میباشد مسئله فایده قرار می‌گیرد . کوچکترین جور این دوربین 2*2 سانتیمتر هست و به دو گروه با سیم و بی سیم تقسیم می شوند .
دوربین مداربسته

دوربین مداربسته

دوربین مداربسته با سیم :
این دوربین ها برای جاهایی که قابلیت و امکان سیم کشی وجود دارد موضوع استفاده قرار میگیرد . کیفیت تصویر این دوربین ها بالاتر از دوربین های مداربسته بی سیم هست و . . .
دوربین مدار بسته بی سیم , وایرلس

دوربین مدار بسته بی سیم , وایرلس
دوربین مداربسته بدون سیم :
این دوربین مداربسته دارنده یک فرستنده خود دوربین , و یک گیرنده ( رسیور ) میباشد . ابعاد این دوربین ها مضاعف کوچک بوده و داخل هر چیز قابل نهفته کردن میباشد . این دوربین ها نیاز به یک باطری و یا این که آداپتور دارا‌هستند و تصویر از طریق امواج از جایی که دوربین نصب شده به رسیور منتقل می‌گردد . این دوربین مداربسته از نوع سی ماوس , سی سی دی است . دوربین های سی ماوس کیفیت زیر تری نسبت به دوربین های سی سی دی دارا میباشد و بها پایین تری نسبت به آنان دارا میباشند . برد این دوربین ها از 30 متر استارت شده و تا 500 متر متغیر است و . . .

دوربین مدار بسته صنعتی

دوربین مدار بسته صنعتی
دوربین مداربسته صنعتی ( دوربین مداربسته باکس )
این دوربین مداربسته به طور دائم کار می‌باشند و برای در دست گرفتن اطراف های صنعتی , کارخانجات , پارکینگ ها و گوشه و کنار های گشوده مورد سود قرار می‌گیرند . زاویه رویت کرد این دوربین ها بسته به لنزی است که بر روی این دوربین قرار میگیرد . بیشترین زاویه دید مربوط به لنز 2 می باشد که اصطلاحا به آن لنز واید گفته میگردد . هرچه شماره لنز بالاتر می‌شود مسافت دورتری را می توان با دوربین مشاهده کرد و . . .
دوربین های صنعتی به دو تیم ساده و روءیت کرد در شب تقسیم می گردد :
دوربین مداربسته صنعتی ساده :
معمولا در درون کاور قرار می گیرند و برای محفظه های خارج مسلما نیاز به کاورهای ضد آب میباشد .


دوربین صنعتی رویت کرد در شب

دوربین مداربسته بولت روئت کرد در شبدوربین مداربسته بولت مشاهده کرد در شب مادون قرمز :
دوربین مداربسته bullet در محیط های خارجی سوای کاور هم قابل استعمال میباشند و در شب بدلیل داشتن مادون قرمز محفظه را روشن نموده و تصویر در ظلمت مطلق هم قابل مشاهده هست و . . .
دوربین های مداربسته نصفه صنعتی :
این دوربین مداربسته کیفیت دوربین های صنعتی را دارا بوده ولی از حیث حجم کوچکتر از دوربین های صنعتی است . بدلیل ظریف تر بودن بیشتر در گوشه و کنار های اداری مورد استفاده قرار می‌گیرند . زاویه روءیت کرد این دوربین ها همانند دوربین های صنعتی بستگی به لنزی که بر روی دوربین بسته میشوند دارد . این دوربین ها مداربسته همانند دوربین های صنعتی به دو تیم معمولی و دید در شب تقسیم می گردند و . . .دوربین مداربسته دام روئت کرد در شب


دوربین مداربسته دام رویت کرد در شب
دوربین مداربسته دام ( سقفی ) :

این دوربین مداربسته که بصورت حباب های نیم دایره می‌باشد در محیط های مسقف به کار میرود و به دو شکل ساده و روءیت کرد در شب تقسیم میگردند . زاویه روءیت کرد این دوربین ها مداربسته معمولا واید می‌باشند که بیشترین زاویه روءیت کرد در بین دوربین ها را دارا است . لنز این دوربین های مداربسته معمولا ثابت بوده و تغییر و تحول نمی‌کند . برای مشاهده تصویر هر اتاق یک دوربین مداربسته دام کافی می باشد و . . .

دوربین مداربسته گردان یا این که دوربین مداربسته چرخشی

دوربین مداربسته گردان یا دوربین مداربسته چرخشی


از دوربین مداربسته گردان یا دوربین مداربسته چرخشی ( ptz ) برای پوشش محیط های بلندمرتبه و محوطه های باز منفعت می‌شود و برای در دست گرفتن آن ها به یک اپراتور و مسئول دوربین نیاز است مسئولیت اپراتور کنترل به اطراف و زوم به نقاط متفاوت دردست دوربین مداربسته چرخشی هست
دوربین مداربسته زیر کانال ( IP Camera )
دوربین مداربسته تحت شبکه ( IP Camera ) از پروتکل های وب در سوی ارسال تصاویر خویش در قالب اطلاعات بر روی بستر
شبکه بهره می گیرند و از به عبارتی ابتدا در سمت مقاصد نظارتی ( Surveillance ) با کاربردی مشابه با ) Close - Circuit - Television ( CCTV گزینه دقت قرار گرفتند .
در واقع می اقتدار مدار بسته دوربين


برچسب ها: دوربین مداربسته ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته wifi است. | طراح قالب: آوازک