ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
به یکسری دوربین مداربسته نیاز دارم؟

به یکسری دوربین مداربسته نیاز دارم؟

دوشنبه 29 خرداد 1396
12:09
3: تعداد بازدید

در رخ آلرژی بالای سیستم مداربسته شما شایسته ترین منش برای اطلاع از تعداد دوربین های مایحتاج استفاده از یک متخصص و بازدید از محل است ولی برای محل های با حساسیت متوسط می‌توانید حدودی از تعداد دوربین های موردنیاز برای محفظه را از طریق داده ها زیر به دست آورید .

موضوعات [پنهان شدن]

1 نصب دوربین مداربسته برای ساختمان های مسکونی
2 نصب دوربین مداربسته برای دور و اطراف های تجاری
3 نصب دوربین مداربسته برای محفظه های اداری
4 نصب دوربین مداربسته برای کارخانجات

نصب دوربین مداربسته برای ساختمان های مسکونی

نصب دوربین مداربسته در ساختمان های مسکونی جدا از شکل و متراژ ساختمان معمولا محل های ذیل نیاز به نصب دوربین مداربسته دارند .

درب ورودی ساختمان : اولی و مهم ترین حق تقدم پوشش دادن همه محل ورود های ساختمان است . از این شیوه میتوانید ورود و خروج اشخاص و هویت آنان‌را به خیر و خوبی شناسایی نمائید . سعی نمائید در محل ورود های ساختمان از بالاترین کیفیت دوربین به کار گیری نمایید .

پارکینگ ها : پارکینگ ها به جهت دسترسی آسوده یک کدام از شکننده ترین محل های ساختمان هستند که بایستی دست کم به طور اولیه با دوربین ها پوشش داده شوند .

ایوان : در صورتی که در تراس ساختمان امکانات لاکچری موجود است یا این که قابلیت و امکان ورود از دیوارهای اطراف ایوان موجود است بایستی برای پوشش حیاط هم دستکم یک دوربین در لحاظ گرفت .

پشت بام : در حالتی‌که امکانات اصلی و گران‌قیمت در پشت بام وجود دارد یا این که قابلیت وجود از ساختمان های محیط به پشت بام ساختمان وجود دارد می بایست برای پشت بام یا ورودی آن حداقل یک دوربین در لحاظ بگیرید .

انباری ها : معمولا می توان دوربین های پارکینگ را به گونه ای نصب کرد که یک پوشش اولیه از انباری ها ایجاد کنند . درصورتی که که انباری های ساختمان آلرژی متعددی دارند یا خیلی شکننده می‌باشند خوبتر است از دوربین غیروابسته برای پوشش آنها استعمال شود .

محوطه بیرونی ساختمان : در شرایطی‌که که ساکنین ساختمان خودروهای خود را بیرون از خانه پارک می نمایند بهتر است از دست کم دو دوربین برای پوشش محوطه بیرونی ساختمان مصرف شود .
نصب دوربین مداربسته برای محیط های تجاری

در واحدهای تجاری جدا از شکل و متراژ واحد معمولا دوربین های مداربسته به صورت پایین زمینه استعمال قرار میگیرند :

محل ورود : محل ورود مغازه حساسترین محل برای نصب دوربین است . از روش نصب دوربین برای محل ورود شما می توانید ورود و خروج افراد به مغازه را بررسی فرمایید . در شکل کوچک بودن واحد تجاری احتمالا بتوانید با دوربین های داخلی محل ورود دکان را نیز پوشش دهید .

پشت به فروشنده و به سوی مشتری : دیدن فیس مشتریان و در اختیار گرفتن آن ها در حین حضور آنان در فروشگاه زیاد کلیدی است . برای این کار می بایست دستکم یک دوربین در حیث گرفته شود .

پشت به مشتری و به سوی فروشنده : در‌حالتی که که فروشنده فردی به جز صاحب و مالک فروشگاه باشد یا قفسه های پشت فروشنده آلرژی زیادی داشته باشد باید یک حداقل از یک دوربین برای مشاهده فروشنده و قفسه های پشت وی استفاده کرد .


دخل : دخل یا محل پرداخت یکی از حساسترین محل های واحدهای تجاری است . برای پوشش دخل می بایست دستکم از یک دوربین با کیفیت قابل پذیرش منفعت کرد .

انبار : در صورتی که در فروشگاه انبار دارید بهتر است برای پوشش از دست‌کم از یک دوربین استفاده کنید .

قفسه ها : اگر که مغازه دارنده قفسه بندی است بایستی برای پوشش قفسه از تعداد مناسب دوربین استفاده شود .

محوطه بیرونی دکان : در حالتی که که مغازه حساسیت زیادی دارد فایده از دوربین در محوطه بیرونی قابلیت باز بینی شرایط و ضبط اطلاعات در رابطه با خودرو یا موتور سیکلت ها خارج از دکان را برای شما مهیا می کند .
نصب دوربین مداربسته برای محفظه های اداری

در محیط های اداری به کار گیری از دوربین مداربسته به طور همگانی بسته به نیاز مدیران دفتر کار فیس می‌گیرد . در صورتیکه که اطلاعی از نیاز دقیق خود ندارید خوبتر از بازدیدی از محل رخ گیرد .
نصب دوربین مداربسته برای کارخانجات

پروسه تعیین دوربین و تعداد آن برای کارخانجات حتما به بازدید از محل یا این که دسترسی به نقشه های کارخانه نیاز داراست . دوربین مداربسته سامسونگ


برچسب ها: دوربین مداربسته ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته wifi است. | طراح قالب: آوازک