ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
دستگاه دی او ار dvr چه می باشد و نحوه انتقال تصویر از طریق اینترنت

دستگاه دی او ار dvr چه می باشد و نحوه انتقال تصویر از طریق اینترنت

دوشنبه 29 خرداد 1396
12:04
3: تعداد بازدید


دستگاه دی وی ار dvr چه می‌باشد و طرز انتقال تصویر از طریق اینترنت
دستگاه دی او ار dvr چه چیزی است و چگونه کار می کند؟
DVR یا این که دستگاه های ضبط دیجیتال تصاویر ویدئویی به آسانی آنهایی که برای مثال 10 سال پیش بهره می شدند , نیستند . این روز ها حتی یک ضبط کننده ویدئویی ساده می تواند کارهایی فراوان بیشتر از تنها ضبط کردن تصاویر انجام دهد . در واقعیت یک ضبط کننده تصاویر دیجیتال مختصر شده ی یک سیستم کامپیوتری میباشد و اکثر زمان ها آن ها بر روی سیستم عملیاتی LINUX عمل می کنند . یک ضبط کننده دیجیتال تصاویر , تصاویر آنالوگ را از دوربین های مداربسته دریافت می کند و آن‌ها‌را دیجیتالی کرده و به طور الکترونیکی ذخیره می کند . معمول ترین وسیله برای ذخیره سازی یک داریو هارددیسک است همانطور که در بیشتر کامپیوتر های شخصی استفاده می شود . بیش تر ضبط کننده های تصاویر دیجیتال به یاروهمدم multiplexer تسهیم کننده و تلاش رادار حرکتی ساخته می شوند .
دستگاه دی وی ار dvr دارای خصوصیت های تحت است :
ضبط کردن تا حدود 25 کادر در ثانیه به همراه امکان تنظیمات جهت عوض کردن کیفیت ضبط کردن تصاویر . وقتی که کیفیت ضبط کردن بر روی یک وسیله ذخیره سازی یکسان کاهش می یابد , میتوانید حجم بیشتری را بر روی آن وسیله ضبط فرمایید . به عنوان مثال بر روی هارد دیسک 500 گیگابایت با کیفیت بالای ضبط کردن تصویر , میتوانید تا 2 و غایت 3 هفته ضبط کردن را ادامه دهید در حالتی‌که که در یک کیفیت ذیل خیس ضبط کردن میتواند تا یک ماه انجام گردد . ضبط کردن تصاویر میتواند بر مبنای 24 ساعت بدون توقف ویا بر مبنای رادار حرکتی MOTION DETECTION , تهیه و تنظیم گردد و یا این که مبتنی بر یک ساعت و یا این که تاریخ خاصی که بر روی سیستم طرح ریزی می‌کنید , صورت بپذیرد .
دستگاه دی او ار dvr این قابلیت را به هر دوربینی میدهد تا صداها را با یک میکروفون دارای آلرژی بالا ضبط نماید . این میکروفون ها می‌توانند تا 30 متر مربع را پوشش دهند .
Internet access دستیابی به وب که موجب میگردد تا تئاتر تصاویر ( تحلیل به صورت مستقیم و زنده ) را در هر مکانی با استفاده از اتصال به وب در اختیار داشته باشید . همینطور می‌توانید پیکربندی اضطراری را از روش بدور در اختیار گرفتن نمایید و یا این که تغییر‌و تحول دهید و نیز حجم ویدئویی مورد نظر خویش را بر روی کامپیوتر خود دانلود کنید .
Advanced search جستجوی پیشرفته بر طبق زمانه و یا بر اساس رادار حرکتی . بخش اعظم ضبط کننده های توسعه یافته گراف ردیابی را نشان می‌دهند و به این ترتیب شما می‌توانید دانسیته حرکت را در سرتاسر روز مشاهده کنید .
Back up local & remote پشتیبان گیری تصاویر از رویه دور و یا درمحل دی وی آر . در صورتی‌که شما نیاز دارید یک کلیپ تحت عنوان شاهد یا گواهی تهیه فرمائید , این قابلیت و امکان را در مشت دارید تا ویدئویی که مستقیماً بر روی کامپیوتر شما درحال ضبط شدن است را دانلود نمائید تا آن را بر روی دیسک ضبط و یا بر روی اشاره گر USB ثبت فرمایید .
MASKING . می توانید از این خصوصیت به کارگیری فرمایید تا در حین ضبط کردن تصاویر , بعضی بخش ها متبوع را از حیث دوربین پنهان فرمائید و یا از سعی ردیابی حرکتی برای نواحی معینی از میدان روئت کرد دوربین صرف لحاظ فرمائید تا بتوانید مناطقی را که می خواهید از کل ناحیه زیر حیث دوربین حذف فرمایید .
User management قابلیت ساخت سطح های ورودی access levels متفاوتی را بر روی سیستم شما فراهم می نماید . برای مثال یک استفاده کننده می تواند رئیس اساسی administrator برای دستگاه دی او ار dvr باشد درصورتی که که کاربر دیگری می تواند فقط اذن داشته باشد که تصاویر ضبط شده را مشاهده کند .
پیام هشدارهای مختلفی میتوانند طوری تنظیم شوند که زمانی که دوربین حرکتی motion را مشاهده می کند و یا جدا شدن عمل تصویر برداری video loss وجود داشته باشد , از طریق آدرس اینترنتی به شما اطلاع دهند و یا این که آژیر صدا را به خط مش اندازند .
راجع‌به دوربین های گردان ptz , می‌توانید تنظیمات مرتبط با حالت دوربین و زوم آن را مستقیماً از طریق دستگاه دی وی ار dvr با بهره از ریموت در دست گرفتن و یا این که کنترل پنل internet access control panel انجام دهید .

دی وی ار dvr دوربين مدار بسته


برچسب ها: دوربین مداربسته ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته wifi است. | طراح قالب: آوازک