ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
فروش دوربین های مداربسته ماهر

فروش دوربین های مداربسته ماهر

دوشنبه 29 خرداد 1396
12:02
5: تعداد بازدید

اصلاح دوربین مداربسته ماهر مقداری کلی تر از آن است که بتوان دقیقا محصولی را مطابق آن معرفی کرد اما در اینجا به بعضی از خصوصیات دوربین های مداربسته ماهر اشاره می کنیم .

موضوعات [پنهان شدن]

1 کانال ماهر خیس است یا این که آنالوگ؟
2 کدام خصوصیات رشته محسوب می شوند؟
3 چطور یک سیستم مداربسته ماهر داشته باشم؟

شبکه حرفه ای تر است یا این که آنالوگ؟

دوربین های تحت شبکه از بسیاری جهات حرفه ای تر از دوربین های آنالوگ محسوب می گردند . بعضا از این المان ها عبارتند از :

کیفیت تصویر : رزولوشن تصویر در دوربین های زیر شبکه به مراتب بالاتر است . قابلیت و امکان تشخیص جزئیات تیز حتی‌در روزولشن های برابر در تصاویر درست شده در دوربین های کانال به مراتب فراتر خواهد بود .

انعطاف پذیری سیستم : انعطاف پذیری به معنای امکان ساخت تغییرات در سیستم پس از نصب دوربین هاست . در سیستم کانال شما با توجه به استعمال از بستر کانال خواهید توانست تغییراتی را در مرحله بنیادی در بستر ساخت نمایید . در مقایسه در سیستم آنالوگ هر دسته تغییر‌و تحول یا اضافه کردن دوربین ها نیاز به تولید تغییرات کلی در بستر خواهد داشت .

قابلیت و امکان استفاده از تجهیزات انتقال دیجیتال : در سیستم دیجیتال یا این که کانال امکان فایده از همه تجهیزات انتقال دیجیتال مانند آنتن های رادویی دیجیتال , فیبر نوری و … مهیا خواهد بود . در سیستم آنالوگ پیش از استفاده از هر قسمت این بستر می بایست بدون شک از یک مبدل آنالوگ به دیجیتال استعمال شود .

قابلیت و امکان استفاده از نرم افزارهای پردازش تصویر : قابل انعطاف افزارهای پردازش تصویر قابلیت اخذ اطلاعات از روی تصاویر دربرگیرنده شناسایی چهره , شناسایی پلاک و … را مهیا میاورد . این نرم افزارها به صورت عمومی تنها بر روی بستر مداربسته زیر شبکه قابل فایده می باشند .
کدام خصوصیات حرفه محسوب می شوند؟

لنز وریفوکال به جای فیکس : لنزهای وریفوکال قابلیت و امکان تهیه زاویه مشاهده کرد دوربین پس از نصب را برای شما آماده می نمایند .

امکان WDR : این امکان که به معنای داشتن دوران داینامیک بالاست قابلیت و امکان داشتن تصویر عالی در ضد فروغ را آماده می کند که تاثیر متعددی در کیفیت تصویر شما خواهد داشت .
چطور یک سیستم مداربسته حرفه ای داشته باشم؟


داشتن سیستم مداربسته حرفه ای تا حد متعددی به حالت محل نصب دوربین های بستگی دارد و فقط هزینه کردن اضافه به معنای داشتن یک سیستم مداربسته حرفه ای نخواهد بود . چنانچه نیاز می توانید از ما برای طراحی سیستم مداربسته خویش امداد بگیرید . دوربین مداربسته خودرو


برچسب ها: دوربین مداربسته ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته wifi است. | طراح قالب: آوازک