ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
فروش دوربین های مداربسته ماهر

فروش دوربین های مداربسته ماهر

دوشنبه 29 خرداد 1396
11:57
4: تعداد بازدید

اصلاح دوربین مداربسته حرفه ای مقداری کلی تر از آن است که بتوان دقیقا محصولی را مطابق آن معرفی کرد اما در اینجا به بعضا از خصوصیات دوربین های مداربسته ماهر اشاره میکنیم .

موضوعات [پنهان شدن]

1 شبکه حرفه ای تر است یا این که آنالوگ؟
2 کدام خصوصیات فن محسوب می شوند؟
3 چطور یک سیستم مداربسته حرفه ای داشته باشم؟

کانال ماهر تر است یا این که آنالوگ؟


دوربین های زیر کانال از اکثری جهات ماهر تر از دوربین های آنالوگ محسوب میشوند . بعضی از این المان ها عبارتند از :

کیفیت تصویر : رزولوشن تصویر در دوربین های تحت کانال به مراتب بالاتر است . قابلیت تشخیص جزئیات تیز حتی‌در روزولشن های برابر در تصاویر تشکیل شده در دوربین های شبکه به مراتب فراتر خواهد بود .

انعطاف پذیری سیستم : انعطاف پذیری به معنای امکان ساخت تغییرات در سیستم بعد از نصب دوربین هاست . در سیستم کانال شما با توجه به استعمال از بستر شبکه خواهید توانست تغییراتی را در مرحله بنیادی در بستر ایجاد فرمائید . در مقایسه در سیستم آنالوگ هر نوع تغییر یا این که اضافه کردن دوربین ها نیاز به ساخت تغییرات کلی در بستر خواهد داشت .

قابلیت به کار گیری از امکانات انتقال دیجیتال : در سیستم دیجیتال یا شبکه امکان فایده از همه امکانات انتقال دیجیتال مانند آنتن های رادویی دیجیتال , فیبر نوری و … فراهم خواهد بود . در سیستم آنالوگ پیش از استعمال از هر بخش این بستر باید بدون شک از یک مبدل آنالوگ به دیجیتال مصرف شود .

قابلیت فایده از نرم افزارهای پردازش تصویر : قابل انعطاف افزارهای پردازش تصویر قابلیت و امکان اخذ اطلاعات از روی تصاویر شامل شناسایی شکل , شناسایی پلاک و … را فراهم می آورد . این قابل انعطاف افزارها به صورت عمومی فقط بر روی بستر مداربسته تحت شبکه قابل به کار گیری هستند .
کدام مشخصات رشته محسوب می شوند؟

لنز وریفوکال به جای فیکس : لنزهای وریفوکال امکان تنظیم زاویه روئت کرد دوربین بعد از نصب را برای شما آماده می نمایند .

قابلیت و امکان WDR : این قابلیت و امکان که به معنای داشتن بازه داینامیک بالاست قابلیت و امکان داشتن تصویر خوب در ضد نوروفروغ را مهیا می نماید که تاثیر متعددی در کیفیت تصویر شما خواهد داشت .
چطور یک سیستم مداربسته حرفه ای داشته باشم؟

داشتن سیستم مداربسته حرفه ای تا حد متعددی به حالت محل نصب دوربین های مربوط است و فقط هزینه کردن اضافه به معنای داشتن یک سیستم مداربسته ماهر نخواهد بود . در صورتی‌که نیاز میتوانید از ما برای طراحی سیستم مداربسته خویش یاری بگیرید . دوربین مداربسته به انگلیسی


برچسب ها: دوربین مداربسته ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته wifi است. | طراح قالب: آوازک