ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
دستگاه دی وی ار dvr چه می باشد و شیوه انتقال تصویر از طریق وب

دستگاه دی وی ار dvr چه می باشد و شیوه انتقال تصویر از طریق وب

دوشنبه 29 خرداد 1396
11:56
3: تعداد بازدید


دستگاه دی او ار dvr چیست و طرز انتقال تصویر از طریق اینترنت
دستگاه دی او ار dvr چه است و به چه شکل کار می کند؟
DVR یا این که دستگاه های ضبط دیجیتال تصاویر ویدئویی به آسانی آنهایی که به عنوان مثال 10 سال پیش بهره می شدند , نیستند . این روزها حتی یک ضبط کننده ویدئویی ساده می تواند کارهایی مضاعف اکثر از فقط ضبط کردن تصاویر انجام دهد . در واقعیت یک ضبط کننده تصاویر دیجیتال مختصر شده ی یک سیستم کامپیوتری میباشد و اکثر اوقات آنها بر روی سیستم عملیاتی LINUX کار می کنند . یک ضبط کننده دیجیتال تصاویر , تصاویر آنالوگ را از دوربین های مداربسته دریافت می نماید و آنها‌را دیجیتالی کرده و به صورت الکترونیکی ذخیره می نماید . متداول ترین وسیله برای ذخیره سازی یک داریو هارددیسک است همانگونه که در اکثر کامپیوتر های شخصی استفاده میگردد . بیشتر ضبط کننده های تصاویر دیجیتال به یاروهمدم multiplexer تسهیم کننده و تلاش رادار حرکتی ساخته میگردند .
دستگاه دی او ار dvr دارنده ویژگی های زیر است :
ضبط کردن تا حدود 25 کادر در ثانیه به ملازم امکان تنظیمات جهت تغییر دادن کیفیت ضبط کردن تصاویر . هنگامی که کیفیت ضبط کردن بر روی یک وسیله ذخیره سازی یکسان کاهش می یابد , می توانید حجم بیشتری را بر روی آن وسیله ضبط کنید . مثلا بر روی هارد دیسک 500 گیگابایت با کیفیت بالای ضبط کردن تصویر , می‌توانید تا 2 و غایت 3 هفته ضبط کردن را ادامه دهید در صورتی‌که که در یک کیفیت پایین تر ضبط کردن میتواند تا یک ماه انجام گردد . ضبط کردن تصاویر می‌تواند بر مبنای 24 ساعت سوای جلوگیری ویا بر مبنای رادار حرکتی MOTION DETECTION , تهیه گردد و یا بر اساس یک ساعت و یا مورخ خاصی که بر روی سیستم برنامه ریزی می کنید , صورت پذیرد .
دستگاه دی او ار dvr این قابلیت را به هر دوربینی میدهد تا صداها را با یک میکروفون دارای حساسیت بالا ضبط کند . این میکروفون ها میتوانند تا 30 متر مربع را پوشش دهند .
Internet access دستیابی به اینترنت که موجب می‌شود تا بازی زنده تصاویر ( بررسی به صورت بدون واسطه و زنده ) را در هر مکانی با استفاده از اتصال به وب در اختیار داشته باشید . همینطور می توانید پیکربندی واجب را از خط مش دور کنترل نمایید و یا این که تغییر‌و تحول دهید و نیز حجم ویدئویی متبوع خویش را بر روی کامپیوتر خود دانلود کنید .
Advanced search جستجوی توسعه یافته بر طبق فرصت و یا این که بر طبق رادار حرکتی . بیشتر ضبط کننده های توسعه یافته گراف ردیابی را نشان می‌دهند و به این ترتیب شما می توانید دانسیته جنبش را در سرتاسر روز ملاحظه کنید .
Back up local & remote پشتیبان گیری تصاویر از راه بدور و یا درمحل دی او آر . درصورتی که شما نیاز دارید یک ویدئو به عنوان شاهد یا این که سند تهیه و تنظیم کنید , این قابلیت و امکان را دراختیار دارید تا ویدئویی که مستقیماً بر روی کامپیوتر شما درحال ضبط شدن است را دانلود فرمایید تا آن را بر روی دیسک ضبط و یا این که بر روی اشاره گر USB تصویب نمایید .
MASKING . می‌توانید از این خصوصیت بهره نمائید تا در حین ضبط کردن تصاویر , برخی بخش ها مورد نظر را از لحاظ دوربین پنهان نمائید و یا از سعی ردیابی حرکتی برای نواحی معینی از میدان رویت کرد دوربین صرف لحاظ نمایید تا بتوانید مناطقی را که می خواهید از کل منطقه زیر حیث دوربین حذف فرمایید .

User management قابلیت تولید سطح های ورودی access levels متفاوتی را بر روی سیستم شما آماده می کند . برای مثال یک استفاده کننده می تواند رئیس با اهمیت administrator برای دستگاه دی وی ار dvr باشد اگر که کاربر دیگری می تواند تنها اذن داشته باشد که تصاویر ضبط شده را مشاهده کند .
پیام هشدارهای مختلفی می‌توانند طوری تهیه شوند که هنگامی که دوربین حرکتی motion را مشاهده می نماید و یا قطع شدن فعالیت تصویر برداری video loss وجود داشته باشد , از طریق نشانی اینترنتی به شما اطلاع دهند و یا آژیر صدا را به منش اندازند .
درخصوص دوربین های گردان ptz , می‌توانید پیکربندی مربوط به موقعیت دوربین و زوم آن را مستقیماً از روش دستگاه دی او ار dvr با استفاده از ریموت در اختیار گرفتن و یا در دست گرفتن پنل internet access control panel انجام دهید .
دی وی ار dvr دوربین مداربسته به انگلیسی


برچسب ها: دوربین مداربسته ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته wifi است. | طراح قالب: آوازک