ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
دوربین مدار بسته خانگی

دوربین مدار بسته خانگی

دوشنبه 29 خرداد 1396
11:55
3: تعداد بازدید

دوربین مداربسته خانگی باید چه خصوصیاتی داشته باشد و چه دوربینی برای منازل دلخواه است؟ این سوالی است که کلیه کسانی که قصد خرید دوربین برای منزل خود را دارا هستند از ما میپرسند . درین رابطه در این مطلب اطلاعات مفیدی به شما خوا‌هیم اعطا کرد .

موضوعات [پنهان شدن]

1 به تعدادی دوربین برای ساختمان نیاز دارم؟
2 در باطن خانه چه دوربین هایی دلخواه خواهد بود؟
3 چه برندهایی برای منازل مسکونی دلخواه است؟
4 آیا پکی را برای منفعت در منازل توصیه می کنید؟

به یکسری دوربین برای ساختمان نیاز دارم؟

در ساختمان های مسکونی جدا از صورت و متراژ ساختمان معمولا محل های ذیل نیاز به نصب دوربین مداربسته دارند .

درب محل ورود ساختمان : اولی و مهمترین حق تقدم پوشش دادن تمامی ورودی های ساختمان است . از این طرز میتوانید ورود و خروج اشخاص و نام‌و‌نشان آنها را به خوبی شناسایی نمایید . تلاش نمائید در محل ورود های ساختمان از بالاترین کیفیت دوربین استفاده نمائید .

پارکینگ ها : پارکینگ ها به جهت دسترسی سهل یک کدام از شکننده ترین محل های ساختمان هستند که بایستی دست کم به طور اولیه با دوربین ها پوشش داده شوند .


حیاط : درصورتی که که در تراس ساختمان امکانات لاکچری وجود دارد یا قابلیت و امکان ورود از دیوارهای حریم حیاط وجود دارد می بایست برای پوشش ایوان هم دست‌کم یک دوربین در لحاظ گرفت .

پشت بام : در حالتی‌که تجهیزات دارای اهمیت و لاکچری در پشت بام هست یا قابلیت و امکان وجود از ساختمان های حریم به پشت بام ساختمان وجود دارد می بایست برای پشت بام یا محل ورود آن دست کم یک دوربین در لحاظ بگیرید .

انباری ها : معمولا می بضاعت دوربین های پارکینگ را به نحوی نصب کرد که یک پوشش اولیه از انباری ها ایجاد نمایند . اگر که انباری های ساختمان آلرژی زیادی دارا هستند یا این که خیلی آسیب پذیر می‌باشند خوب تر است از دوربین غیروابسته برای پوشش آنها استعمال شود .

محوطه بیرونی ساختمان : در حالتی که که ساکنین ساختمان خودروهای خویش را بیرون از منزل بوستان می کنند بهتر است از دست کم دو دوربین برای پوشش محوطه بیرونی ساختمان استعمال شود .
در باطن خانه چه دوربین هایی مطلوب خواهد بود؟

نصب دوربین در باطن منازل اکثر با اعتنا به نیاز مشتری صورت میگیرد و البته با دقت به حساسیت ظاهر خانه معمولا بعد از بازدید از محل تعداد و مدل دوربین های مشخص می‌شود . توجه داشته باشید که نصب دوربین هایی که قابل روءیت نباش ( نهفته باشد ) منع رسمی و مجازات سنگینی دارااست . این کار حتی در اگر که خانه برای خود شما باشد هم ممنوع است به غیر از در مواقعی که از جواز از مراجع ذی صلاح اخذ شده باشد .
چه برندهایی برای منازل مسکونی مطلوب است؟

برای منازل مسکونی معمولا برندهای معتبر با زمان ارزش میانگین سفارش میشوند . از در میان این برندها , برندهای هایک ویژن ( Hikvision ) , داهوآ ( Dahua ) و یونی ویو ( Uniview ) کاربرد متعددی در منازل دارا‌هستند .

برای داده ها بیش تر در این ارتباط با راهنمای تعیین مارک دوربین مداربسته رجوع‌کنید .
آیا پکی را برای سود در منازل توصیه می کنید؟

سیستم مداربسته یک سیستم تخصصی است که باید برای هر محل به صورت مجزا طراحی و اجرا شود . فایده از پک ها فقط کمکی به فروشنده است . در‌حالتی که که میخواهید یک سیستم مداربسته موءثر نصب فرمائید خوبتر است از به کارگیری از پک جلوگیری کرده و با اطلاعات بالا یک سیستم مناسب را گزینش نمایید . دوربین مدار بسته چیست


برچسب ها: دوربین مداربسته ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته wifi است. | طراح قالب: آوازک