ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
فروش دوربین های مداربسته حرفه ای

فروش دوربین های مداربسته حرفه ای

دوشنبه 29 خرداد 1396
11:52
4: تعداد بازدید

اصلاح دوربین مداربسته حرفه ای کمی کلی خیس از آن است که بتوان دقیقا محصولی را مطابق آن معرفی کرد اما در اینجا به بعضی از خصوصیات دوربین های مداربسته حرفه ای اشاره میکنیم .

موضوعات [پنهان شدن]

1 شبکه حرفه ای خیس است یا آنالوگ؟
2 کدام مختصات رشته محسوب می شوند؟
3 چطور یک سیستم مداربسته حرفه ای داشته باشم؟

شبکه حرفه ای خیس است یا این که آنالوگ؟

دوربین های تحت شبکه از بخش اعظمی جهات ماهر خیس از دوربین های آنالوگ محسوب میگردند . بعضا از این المان ها عبارتند از :

کیفیت تصویر : رزولوشن تصویر در دوربین های زیر شبکه به مراتب فراتر است . قابلیت تشخیص جزئیات تیز حتی در روزولشن های برابر در تصاویر تشکیل شده در دوربین های کانال به مراتب فراتر خواهد بود .

انعطاف پذیری سیستم : انعطاف پذیری به معنای قابلیت ساخت تغییرات در سیستم بعداز نصب دوربین هاست . در سیستم کانال شما با دقت به استعمال از بستر شبکه خواهید توانست تغییراتی را در مرحله بنیادی در بستر تولید فرمایید . در مقایسه در سیستم آنالوگ هر گونه تغییر و تحول یا این که اضافه کردن دوربین ها نیاز به تولید تغییرات کلی در بستر خواهد داشت .

قابلیت به کار گیری از امکانات انتقال دیجیتال : در سیستم دیجیتال یا کانال امکان به کارگیری از همه تجهیزات انتقال دیجیتال نظیر آنتن های رادویی دیجیتال , فیبر نوری و … فراهم خواهد بود . در سیستم آنالوگ پیش از استفاده از هر بخش این بستر بایستی حتما از یک مبدل آنالوگ به دیجیتال مصرف شود .

قابلیت استفاده از قابل انعطاف افزارهای پردازش تصویر : قابل انعطاف افزارهای پردازش تصویر قابلیت اخذ داده ها از روی تصاویر شامل شناسایی شکل , شناسایی پلاک و … را آماده می‌آورد . این نرم افزارها به طور همگانی فقط بر روی بستر مداربسته زیر شبکه قابل استفاده میباشند .
کدام خصوصیات رشته محسوب می شوند؟

لنز وریفوکال به جای فیکس : لنزهای وریفوکال امکان تهیه زاویه روءیت کرد دوربین بعد از نصب را برای شما آماده می کنند .

قابلیت WDR : این قابلیت و امکان که به معنای داشتن دوران داینامیک بالاست قابلیت و امکان داشتن تصویر خوب در ضد روشنایی را مهیا می نماید که تاثیر متعددی در کیفیت تصویر شما خواهد داشت .

چطور یک سیستم مداربسته ماهر داشته باشم؟

داشتن سیستم مداربسته ماهر تا حد زیادی به حالت محل نصب دوربین های بستگی دارد و صرفا هزینه کردن اضافه به معنای داشتن یک سیستم مداربسته حرفه ای نخواهد بود . در حالتی که نیاز می توانید از ما برای پباده سازی سیستم مداربسته خویش امداد بگیرید . دوربین مدار بسته


برچسب ها: دوربین مداربسته ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته wifi است. | طراح قالب: آوازک