ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
دوربین مدار بسته روءیت کرد در شب

دوربین مدار بسته روءیت کرد در شب

دوشنبه 29 خرداد 1396
11:49
4: تعداد بازدید

دید در شب بودن دوربین مداربسته تقریبا تا سال 1388 یک خصوصیت خاص به شمار می آمد البته امروزه طیف وسیعی از دوربین های مداربسته دارای این امکان می‌باشند .

موضوعات [پنهان شدن]

1 دوربین مداربسته روءیت کرد در شب چطور کار می کند؟
2 برد مشاهده کرد در شب دوربین ها چطور محاسبه میشود و به چه عواملی بستگی دارد؟
3 دوربین های روءیت کرد در شب چقدر گران قیمت تر از دوربین های معمولی هستند؟


دوربین مداربسته دید در شب چطور کار می کند؟

دوربین مداربسته رویت کرد در شب از یک اصل ساده تبعیت می کنند . محدودیت روئت کرد انسان . چشم انسان صرفا میتوان فروغ و روشنایی را در طول موجی محدود ببیند . هر نوری که با طول موج بالاتر یا پاییتر در فضا وجود داشته باشد به وسیله چشم انسان قابل رویت نیست . نکته دوم این است که دوربین های مداربسته را میتوان طوری ساخت که‌این نورها را دریافت کرده و در ساخت تصویر از آنان استفاده نمایند . از انجایی که نورهای با طول موج ذیل خیس ( ماورای بنفش ) برای آدم زیان آور است از نور و روشنایی مادون قرمز‌رنگ برای ایجاد دید در شب دوربین به کارگیری می‌شود .

در دوربین های رویت کرد در شب , دوربین به چند LED مادون قرمز رنگ مجهز می گردد که محل نصب دوربین را در شب پر‌نور می کنند . نوروفروغ این LED ها برای چشم بشر قابل رویت نیست ولی تصاویر دوربین را روشن می نمایند , به این ترتیب دوربین های رویت کرد در شب حتی‌د‌ر ظلمات مطلق قابلیت و امکان ایجاد تصویر خواهند داشت .
پیروزی دید در شب دوربین ها چطور به حساب آوردن میشود و به چه عواملی بستگی دارد؟

پیروزی دید در شب دوربین های روءیت کرد در شب با دقت بالاترین فاصله پرتاب فروغ مادون قرمز رنگ دوربین محاسبه میگردد . براین اساس پیروزی روئت کرد در شب متن در کاتالوگ دوربین ها معمولا از موفقیت اثرگذار آنان اضافه است ( گهگاه تا 2 برابر ) . درصورتی که که برد روءیت کرد در شب دوربین برای شما اهمیت خیلی متعددی دارااست بهتر است دوربین را در محل نصب تست نمائید .

عوامل متعددی در برد دید در شب دوربین موثر است . بعضی از این عوامل عبارتند از : گونه و تعداد LEDهای مادون قرمز‌رنگ , نور و رنگ محیط نصب , میزان رطوبت هوا و …
دوربین های رویت کرد در شب چقدر لوکس تر از دوربین های عادی هستند؟

تفاوت بها این دوربین ها با دوربین های عادی بسیار کم است . از همین روست که بخش اعظم دوربین های مدرن با قابلیت دید در شب مادون قرمز‌رنگ ایجاد میشوند . دوربین مدار بسته مخفی


برچسب ها: دوربین مداربسته ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته wifi است. | طراح قالب: آوازک