ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
دوربین مدار بسته رویت کرد در شب

دوربین مدار بسته رویت کرد در شب

دوشنبه 29 خرداد 1396
11:46
4: تعداد بازدید

دید در شب بودن دوربین مداربسته تقریبا تا سال 1388 یک خصوصیت خاص به شمار می آمد البته امروزه طیف وسیعی از دوربین های مداربسته دارنده این امکان میباشند .

موضوعات [پنهان شدن]

1 دوربین مداربسته دید در شب چطور کار می کند؟
2 پیروزی روءیت کرد در شب دوربین ها چطور نظارت میگردد و به چه عواملی بستگی دارد؟

3 دوربین های رویت کرد در شب چقدر گران‌قیمت تر از دوربین های عادی هستند؟

دوربین مداربسته روئت کرد در شب چطور کار می کند؟

دوربین مداربسته دید در شب از یک اصل بی آلایش تبعیت می نمایند . محدودیت رویت کرد بشر . چشم آدم فقط میتوان فروغ را در زمان موجی محدود ببیند . هر نوری که با طول موج بالاتر یا این که پاییتر در محیط وجود داشته باشد توسط چشم آدم قابل رویت وجود ندارد . نکته دوم این است که دوربین های مداربسته را میتوان طوری ایجاد کرد که‌این نورها را اخذ کرده و در ساخت تصویر از آن ها منفعت کنند . از انجایی که نورهای با طول موج ذیل خیس ( ماورای بنفش ) برای بشر مضر است از نور مادون قرمز رنگ برای ایجاد دید در شب دوربین استفاده می شود .

در دوربین های مشاهده کرد در شب , دوربین به چند LED مادون قرمز‌رنگ مجهز میگردد که محل نصب دوربین را در شب روشن می کنند . نوروروشنایی این LED ها برای چشم انسان قابل رویت نیست اما تصاویر دوربین را پر‌نور می کنند , براین اساس دوربین های روئت کرد در شب حتی‌د‌ر تاریکی مطلق قابلیت و امکان تولید تصویر خواهند داشت .
برد مشاهده کرد در شب دوربین ها چطور حساب و کتاب می‌شود و به چه عواملی بستگی دارد؟

پیروزی دید در شب دوربین های مشاهده کرد در شب با اعتنا بالاترین مسافت پرتاب روشنایی مادون قرمز‌رنگ دوربین حساب و کتاب می شود . بنابراین برد روئت کرد در شب نوشته در کاتالوگ دوربین ها معمولا از پیروزی اثرگذار آنها بیشتر است ( گاهی تا 2 برابر ) . اگر که برد روئت کرد در شب دوربین برای شما اهمیت خیلی متعددی دارد خوبتر است دوربین را در محل نصب تست نمائید .

عوامل متعددی در پیروزی دید در شب دوربین اثرگذار است . بعضی از این عوامل عبارتند از : دسته و تعداد LEDهای مادون قرمز , فروغ و روشنایی و رنگ محفظه نصب , میزان رطوبت هوا و …
دوربین های رویت کرد در شب چقدر لاکچری خیس از دوربین های معمولی هستند؟

تفاوت ارزش این دوربین ها با دوربین های عادی زیاد قلیل است . از همین روست که بخش اعظم دوربین های امروزی با قابلیت مشاهده کرد در شب مادون قرمز رنگ تولید میشوند . دوربین مداربسته ahd


برچسب ها: دوربین مداربسته ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته wifi است. | طراح قالب: آوازک