ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
فروش دوربین های مداربسته حرفه ای

فروش دوربین های مداربسته حرفه ای

دوشنبه 29 خرداد 1396
11:46
6: تعداد بازدید

اصلاح دوربین مداربسته ماهر پاره ای کلی خیس از آن است که بتوان دقیقا محصولی را مطابق آن معرفی کرد البته در اینجا به بعضی از خصوصیات دوربین های مداربسته حرفه ای اشاره می‌کنیم .

موضوعات [پنهان شدن]

1 شبکه حرفه ای خیس است یا این که آنالوگ؟
2 کدام مختصات حرفه محسوب می شوند؟
3 چطور یک سیستم مداربسته حرفه ای داشته باشم؟

شبکه حرفه ای خیس است یا این که آنالوگ؟


دوربین های تحت کانال از اکثری جهات حرفه ای تر از دوربین های آنالوگ محسوب میگردند . بعضا از این المان ها عبارتند از :

کیفیت تصویر : رزولوشن تصویر در دوربین های تحت شبکه به مراتب بالاتر است . قابلیت تشخیص جزئیات تیز حتی در روزولشن های برابر در تصاویر ساخته شده در دوربین های شبکه به مراتب بالاتر خواهد بود .

انعطاف پذیری سیستم : انعطاف پذیری به معنای قابلیت و امکان ساخت تغییرات در سیستم بعد از نصب دوربین هاست . در سیستم شبکه شما با اعتنا به استعمال از بستر کانال خواهید توانست تغییراتی را در سطح بنیادی در بستر ساخت فرمائید . در مقایسه در سیستم آنالوگ هر مدل تغییر تحول یا افزودن دوربین ها نیاز به ساخت تغییرات کلی در بستر خواهد داشت .

قابلیت استفاده از تجهیزات انتقال دیجیتال : در سیستم دیجیتال یا کانال قابلیت استفاده از همه تجهیزات انتقال دیجیتال مثل آنتن های رادویی دیجیتال , فیبر نوری و … مهیا خواهد بود . در سیستم آنالوگ پیش از بهره از هر بخش این بستر می بایست حتما از یک مبدل آنالوگ به دیجیتال مصرف شود .

امکان فایده از قابل انعطاف افزارهای پردازش تصویر : قابل انعطاف افزارهای پردازش تصویر قابلیت و امکان دریافت داده ها از روی تصاویر دربرگیرنده شناسایی صورت , شناسایی پلاک و … را آماده می‌آورد . این قابل انعطاف افزارها به طور همگانی فقط بر روی بستر مداربسته زیر شبکه قابل به کار گیری هستند .
کدام مختصات فن محسوب می شوند؟

لنز وریفوکال به جای فیکس : لنزهای وریفوکال قابلیت تهیه زاویه روءیت کرد دوربین بعداز نصب را برای شما مهیا می کنند .

امکان WDR : این امکان که به معنای داشتن برهه زمانی داینامیک بالاست قابلیت داشتن تصویر عالی در ضد روشنایی را مهیا می نماید که تاثیر زیادی در کیفیت تصویر شما خواهد داشت .
چطور یک سیستم مداربسته حرفه ای داشته باشم؟

داشتن سیستم مداربسته حرفه ای تا حد متعددی به موقعیت محل نصب دوربین های وابسته است و صرفا هزینه کردن اضافه به معنای داشتن یک سیستم مداربسته ماهر نخواهد بود . در حالتی که نیاز می‌توانید از ما برای طراحی سیستم مداربسته خود امداد بگیرید . دوربین مداربسته بیسیم ارزان قیمت


برچسب ها: دوربین مداربسته ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته wifi است. | طراح قالب: آوازک