ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
راهنمای خرید دستگاه NVR

راهنمای خرید دستگاه NVR

دوشنبه 29 خرداد 1396
11:45
4: تعداد بازدید

دستگاه های NVR با توجه به المان های متفاوتی محاسبه می‌شوند . در این مقاله به معرفی بعضی از وسیع ترین این المان ها می پردازیم :

موضوعات [پنهان شدن]

1 تعداد کانال تصویر و صدا
2 بالاترین روزولشن قابل پشتیبانی
3 رزولوشن و تعداد فریم ضبط
4 POE بودن
5 پهنای باند ورودی و خروجی
6 تعداد هارد قابل پشتیبانی

تعداد شبکه تصویر و صدا

تعداد شبکه های دستگاه NVR معلوم می کند این دستگاه امکان پشتیبانی از یکسری دوربین را دارد . دستگاه های NVR هم مثل DVRها معمولا به طور 4 , 8 , 16 یا این که 32 شبکه ایجاد میگردند .

دستگاه های NVR معمولا فاقد ورودی صدا می‌باشند . در صورتیکه که نیاز به نصب صدا در محل دوربین های داشته باشید بایستی از دوربین هایی استفاده فرمایید که دارای میکروفن داخلی می باشند یا امکان نصب میکروفن بر روی آن‌ها هست .
بالاترین روزولشن قابل پشتیبانی

دوربین های شبکه با روزولشن های متعدد و برخی فراوان بالا ساخت می شوند اما دستگاه های NVR صرفا بازه زمانی خاصی از این رزولوشن را پشتیبانی می کنند . گرچه میزان رزولوشن قابل پشتیبانی NVRها معمولا از رزولوشن دوربین طولانی تر است ولی اگر که می خواهید مبادرت به خرید دوربینی با رزولوشن فراوان بالا نمایید مطلقا بدین خصوصیت توجه کنید .
رزولوشن و تعداد فریم ضبط

رزولوشن ضبط دستگاه NVR با رزولوشن قابل پشتیبانی آن متفاوت است . معمولا این دستگاه ها تصاویر را روزولشن 720p یا این که 1080p ضبط می کنند . در طول انتخاب دستگاه به تعداد فریم ضبط دستگاه و روزولشن های ضبط آن دقت متعددی نمائید .
POE بودن

قابلیت POE امکان تغذیه دوربین های مداربسته از روش کابل شبکه را مهیا می نماید . در صورتیکه که NVR شما دارای خروجی های POE باشد با اتصال دوربین ها به NVR نه فقط داده ها آنان به دستگاه انتقال می یابد بلکه آنان تغذیه هم می گردند .


دستگاه های NVR با قابلیت و امکان POE معمولا گران قیمت تر از NVR های معمولی میباشند و احتمال دارد تمام کانال های آنان دارنده این قابلیت و امکان نباشد .
پهنای باند محل ورود و خروجی

پهنای باند به معنای حجم اطلاعاتی است که به دستگاه منتقل یا این که از آن بیرون می‌شود . مقدار این حجم اطلاعات محدود است . هرچه روزولشن تصویر دوربین های شما بخش اعظم باشد طبعا پهنای باند آن ها هم بیشتر است . از آنجایی که مبحث محسابه پهنای باند مقداری تخصصی است بهتر است برای آنالیز کردن پهنای باند موردنیاز در سیستم مداربسته از کارشناسان این موضوع کمک بگیرید .
تعداد هارد قابل پشتیبانی

هر دستگاه NVR یک‌سری معلوم از هارد دیسک را پشتیبانی می کند . در صورتیکه که نیاز به ضبط طولانی زمان تصاویر دارید مطلقا به این بخش توجه نمائید .

( برای حساب و کتاب مقدار هارد دیسک ما یحتاج برای ضبط NVR کلیک فرمایید . ) مدار بسته دوربین


برچسب ها: دوربین مداربسته ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته wifi است. | طراح قالب: آوازک