ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
دوربین مدار بسته چه مارکی خوبه؟

دوربین مدار بسته چه مارکی خوبه؟

دوشنبه 29 خرداد 1396
11:44
4: تعداد بازدید

این زمینه تا حد متعددی به کاربری شما بستگی خواهد داشت اما در اینجا تعداد از برندهای معتبر بازار را معرفی میکنیم :

هایک ویژن : هایک ویژن وسیع ترین تولید کننده دوربین مداربسته در جهان است و یک کمپانی چینی است . محصولات این شرکت با دقت به کیفیت قابل پذیرش و قیمت مناسب مضاعف آیتم توجه قرار گرفته اند . هایک ویژن همینطور دارنده گارانتی معتبری در ایران است .

داهوآ : یکی مطرح ترین تولید کنندگان دوربین مداربسته جهان و یک کمپانی چینی است . این شرکت نیز محصولاتی کیفیت خوب قابل قبول و قیمت ارزان ساخت می نماید . متاسفانه گارانتی تولید ها داهوآ در ایران فراوان مطلوب نمی باشد .
سامسونگ : یک کمپانی کره ای و یکی‌از مطرح ترین تولید کنندگان تولید ها حفاظتی عالم است . محصول ها این مجموعه از کیفیت بالایی برخوردارند و از حیث قیمت در بازه نسبتا بالا قرار می‌گیرند . این مجموعه در کنار شهرتی که در تولید تجهیزات الکترونیکی دارا هستند در ایجاد تجهیزات مداربسته نیز زیاد فعال است .
اکسیس : یک کمپانی سوئدی و یکی‌از اصلی ترین و او‌لین آفریننده دوربین مداربسته تحت شبکه در عالم است . محصولات این مجموعه از کیفیت فراوان بالایی برخوردارند و از نظر بها در برهه زمانی بالا قرار میگیرند .
بوش : شرکت بوش وسیع ترین خالق اثاثیه خانگی عالم و یکی‌از بزرگترین ایجاد کنندگان تجهیزات حفاظتی دنیاست . تجهیزات این شرکت از لحاظ کیفیت در مرحله زیاد بالا قرار دارا هستند اما در مقطع بالای ارزش نیز قرار می گیرند .
پاناسونیک : یک کمپانی ژاپنی و یکی‌از اصلی ترین تولید کنندگان دوربین مداربسته جهان است . تولید ها این موسسه از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و از حیث ارزش در مدت بالا قرار میگیرد .
ژئو ویژن : یک کمپانی تایوانی و یکی بزرگترین تولید کنندگان دوربین مداربسته در دنیا است . تولیدات این موسسه تنها دربرگیرنده تجهیزات مداربسته کانال می‌شود . از حیث کیفیت و قیمت این تولید ها در مدت متوسط به بالا قرار می گیرند .
ویووتک : یک شرکت تایوانی و یک کدام از اصلی ترین ساخت کنندگان دوربین مداربسته در دنیا است . تولیدات این مجموعه صرفا شامل امکانات مداربسته کانال می شود . از دید کیفیت و بها این محصولات در دوران میانگین به بالا قرار می گیرند .
سی ان بی : شرکت سی ان بی یک شرکت کره ای و یک کدام از موسسات باتجربه در زمینه ایجاد تجهیزات مداربسته است . کیفیت محصول ها این مجموعه در سطح متوسط به بالاست و قیمت آن در مرحله بالا قرار می گیرد . سی ان بی با اعتنا به عدم رقابت قیمتی با تولیدها چینی در سالیان اخیر بازار زیادی را در این مورد از دست داده است .
سونی : کمپانی سونی یک کمپانی ژاپنی است که در مورد ایجاد امکانات الکترونیکی و دوربین مضاعف دارای شهرت است . البته این شرکت عمل متعددی در قضیه ساخت دوربین مداربسته در دنیا ندارد ولی محصولات آن در ایران از محبوبیت زیادی برخوردارند .
یونی ویو : کمپانی یونی ویو یک کمپانی چینی خالق دوربین های مداربسته تحت شبکه است . این مجموعه سوابق کار نسبتا مقداری در مورد تولید این تجهیزات داراست ( از سال 2006 ) و کیفیت محصول ها آن در بازه زمانی متوسط است البته از دید ارزش فی مابین محصولات زیر شبکه زیاد مرغون به صرفه خواهد بود .
ای وی تک : شرکت ای وی تک یک کمپانی تایوانی است که در موضوع ایجاد دوربین های مداربسته دوچندان فعال است . محصولات این موسسه از لحاظ ارزش و کیفیت در تراز متوسط به بالا قرار می گیرند .
دایناکالر : یک کمپانی تایوانی فعال در مورد ساخت دوربین های مداربسته زیر شبکه است . تولیدات این مجموعه از نظر بها و کیفیت در تراز میانگین به بالایی قرار میگیرند .

برند های متفرقه را چطور تشخیص دهم؟

برای تشخیص این برندها طرز های متفاوتی وجود دارد که میتوانید در مقاله “ راهنمای شناسایی برندهای متفرقه ” درین ارتباط بیشتر اطلاعات کسب فرمائید .

برای شناخت با برندهای اضافه به‌این ورقه مراجعه کرده و اطلاعات دقیقی درباره با برندهای گوناگون بین المللی به دست آورید . دوربین مداربسته ahd


برچسب ها: دوربین مداربسته ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته wifi است. | طراح قالب: آوازک