ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
دوربین مدار بسته دید در شب

دوربین مدار بسته دید در شب

دوشنبه 29 خرداد 1396
11:44
11: تعداد بازدید

دید در شب بودن دوربین مداربسته تقریبا تا سال 1388 یک ویژگی خاص به شمار می آمد البته امروزه طیف وسیعی از دوربین های مداربسته دارای این قابلیت می باشند .

موضوعات [پنهان شدن]

1 دوربین مداربسته روئت کرد در شب چطور کار می کند؟
2 پیروزی دید در شب دوربین ها چطور حساب و کتاب می شود و به چه عواملی بستگی دارد؟
3 دوربین های روئت کرد در شب چقدر لوکس تر از دوربین های معمولی هستند؟

دوربین مداربسته روءیت کرد در شب چطور کار می کند؟


دوربین مداربسته مشاهده کرد در شب از یک اصل بی آلایش تبعیت می نمایند . محدودیت مشاهده کرد انسان . دیده آدم تنها میتوان نور و روشنایی را در زمان موجی محدود ببیند . هر نوری که با طول موج فراتر یا این که پاییتر در محفظه وجود داشته باشد توسط چشم آدم قابل رویت وجود ندارد . نکته دوم این است که دوربین های مداربسته را میتوان طوری ایجاد کرد که این نورها را دریافت کرده و در تولید تصویر از آن ها منفعت نمایند . از انجایی که نورهای با طول موج ذیل تر ( ماورای بنفش ) برای انسان زیان آور است از فروغ مادون قرمز برای تولید رویت کرد در شب دوربین منفعت می‌شود .

در دوربین های روئت کرد در شب , دوربین به یک سری LED مادون قرمز مجهز می گردد که محل نصب دوربین را در شب شفاف می کنند . نوروفروغ این LED ها برای دیده آدم قابل رویت وجود ندارد اما تصاویر دوربین را پر‌نور می کنند , به این ترتیب دوربین های روئت کرد در شب حتی‌در ظلمت مطلق قابلیت ساخت تصویر خواهند داشت .
موفقیت روءیت کرد در شب دوربین ها چطور به حساب آوردن میشود و به چه عواملی بستگی دارد؟

پیروزی روءیت کرد در شب دوربین های روئت کرد در شب با توجه بالاترین فاصله پرتاب نور مادون قرمز‌رنگ دوربین حساب و کتاب میشود . بدین ترتیب پیروزی مشاهده کرد در شب نوشته در کاتالوگ دوربین ها معمولا از برد موثر آن‌ها بیشتر است ( گاهی تا 2 برابر ) . در شرایطی که که موفقیت روئت کرد در شب دوربین برای شما اهمیت خیلی زیادی دارااست خوبتر است دوربین را در محل نصب تست نمائید .

عوامل متعددی در پیروزی دید در شب دوربین اثر گذار است . بعضی از این عوامل عبارتند از : گونه و تعداد LEDهای مادون قرمز رنگ , نوروفروغ و رنگ محیط نصب , میزان رطوبت هوا و …
دوربین های روءیت کرد در شب چقدر لوکس خیس از دوربین های معمولی هستند؟

تفاوت قیمت این دوربین ها با دوربین های معمولی بسیار نادر است . از همین روست که بخش اعظم دوربین های امروزی با امکان رویت کرد در شب مادون قرمز رنگ تولید می شوند . دوربین مداربسته پاناسونیک


برچسب ها: دوربین مداربسته ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته wifi است. | طراح قالب: آوازک