ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
فراگیری نصب میکروفن دوربین مداربسته

فراگیری نصب میکروفن دوربین مداربسته

دوشنبه 22 خرداد 1396
5:03
8: تعداد بازدید

نصب میکروفن در سیستم مداربسته دوچندان معمولی است . دراین مطلب به طور قدم به قدم این کار را اموزش خوا هیم بخشید .
اطلاعات پیش از نصب
پیش از نصب میکروفن بایستی به یک‌سری نکته دقت نمایید . مهم‌ترین نکته این است که تعداد کانالهای صدای DVR شما کمتر از میکروفن های شما نباشد . اگر مشتری نیاز به نصب میکروفن داشت باید حتما این نکته را در هنگام تعیین DVR مد نظر قراراداد .
دو‌مین نکته مدل فیش ورودی صدای موجود بر روی ِDVR است . در بعضی DVRها این فیش به صورت BNC و در برخی به طور AV است . باید پیش از نصب میکروفن از جور فیش اطلاع پیدا نمائید تا بتوانید اتصالات مطلوب ان را تهیه و تنظیم کنید .
روند نصب

میکروفن دارای دو فیش متفاوت است . یک عدد به شکل فیش AV که برای انتقال صدا مسئله استفاده قرار می‌گیرد و دیگری به صورت فیش اداپتوری که برای تغذیه میکروفن استعمال میشود . این دو فیش را شناسایی نمایید .
تغذیه میکروفن را وصل فرمائید . میکروفن ها نیز مثل دوربین های مداربسته نیاز به برق 12ولتی دارا هستند . معمولا مصرف میکروفن ها به طور کسری از امپر است پس می‌توانید از روش یک اداپتور دوربین مدار بسته و میکروفن را به طور هم‌زمان متصل کنید . برای اتصال تغذیه به میکروفن به طبع از فیش فایده نمایید . سعی کنید به هیچ عنوان سر سیم را نچینید .
فیش AV را راز کابل وصل نمایید . وصل کردن فیش AV نیز شبیه فیش BNC است . مغزی را به مغزی فیش و شیلد را به بدنه وصل فرمایید .

کابل صدا را وصل فرمایید . معمولا برای اکثری از نصاب ها این سوال مطرح میشود که از چه کابلی برای انتقال صدا استفاده کنیم . در متراژهای پایین حتا کابل برق بی آلایش 0 . 5*2 هم میتواند صدا را انتقال دهد اما در شکل فراوان شدن مسافت خوبتر است از کابل کواکسیال برای این کار فایده کنید .
کابل صدا را به DVR وصل نمایید . درین نصیب بایستی با دقت به فیش موجود بر روی DVR فیش کابل را نیز نصب فرمایید . اعتنا داشته باشید که چنانچه که دوست دارید همه کابلها را به صورت BNC وصل کنید می توانید از رابط های BNC به AV برای اتصال فیش BNC به ورودی AV مو جود بر روی DVR به کار گیری کنید .
پیش از وصل میکروفن به DVR بایستی از خروجی صدای دستگاه یک کابل به یک بلندگو یا هدفون برای شنیدن صدا وصل نمائید . این کابل نیز معمولا با فیش AV متصل می گردد .
پس از اتصال بلند گو به دستگاه در تنظیمات دستگاه صدای دوربین متبوع را فعال نمائید . اکنون باید قدرتمند به شنیدن صدای میکروفن باشید . در‌حالتی که که صدای صوت در میکروفن می شنوید صدای بلندگوها را کمتر فرمائید .
اعتنا داشته باشید که میکروفن برای تنظیم صدا دارنده یک ولوم داخلی کوچک است . عملکرد فرمائید ولوم را تغییر تحول ندهید . بهترین جایگاه برای ولوم حدود وسط آن است .
دوربین مدار بسته تهران


برچسب ها: دوربین مداربسته ,

فروش دوربین مداربسته No name

دوشنبه 22 خرداد 1396
5:03
8: تعداد بازدید

دوربین های مداربسته no name یا این که فارغ از مارک بخش بزرگی از بازار کشور ایران را تشکیل وارد می کنند . در این مقاله پاره ای با این دوربین ها آشنا شده و درباره با خرید آنان داده ها به دست می آوریم .
معرفی دوربین های مداربسته no name
دوربین های مداربسته no name به صورت عمومی در سرزمین چین ساخته می‌شوند . ادله داخل شدن این دوربین ها به این شکل کاربری خاص آن ها در بازار دوربین مداربسته است .
دوربین های سوای مارک از نظر کیفیت الزاما کیفیت کمی ندارند . اکثری از برندهایی که در کشور ایران از آوازه نسبی خاصی برخوردار گردیده اند در واقع دوربین های سوای برندی بوده اند که به سفارش شرکت وارد کننده خارج از ایران یا این که درون جمهوری اسلامی ایران به نامی خاص مارک گذاری گردیده اند . پس این دوربین ها می توانند نیز جایگاه بخش اعظمی از برندهای داخلی دوربین مداربسته باشند .
مزیت استفاده از دوربین های no name در چیست؟

مزیت مهم به کار گیری از این دوربین ها هزینه های کمتر آنهاست . معمولا بازار دوربین های سوای نام یا no name کمتر درگیر راه و روش های هزینه بر مثل تبلیغات است پس این محصول ها با قیمتی به مراتب کمتر به دست مشتری یا این که پخش کننده جزء می رسند .
اما در کنار این موضوع این دوربین ها معایبی نیز دارا‌هستند . دوربین های مداربسته No name عموما گارانتی مشخصی ندارند و فروشنده یا این که پخش کننده حساس آن‌ها‌را گارانتی می کند . این مسئله احتمالا کمی رمز در گمی در مشتریان ساخت کند . از سمت دیگر قابلیت و امکان استعلام قیمت این دوربین ها به آسانی فراهم وجود ندارد .
فروش دوربین های مداربسته No name
ما تحت عنوان پخش کننده بیشتر دوربین مداربسته بخشی از تولیدها خود را به طور دوربین های no name به فروش می رسانیم . طبیعتا همه این تولیدها دارای گارانتی میباشند البته با توجه به نیاز به‌این محصولات آن ها به‌این صورت به فروش می رسند . در حالتی که که مشتری خاصی نیاز به ردوبدل این دوربین ها به برندی خاص را داشته باشد قادر است بعداز گرفتن مشاوره از کارشناسان ما این کار را انجام دهد .
اما ما نمی توانیم درباره با فروش محصول ها no name به نام کره ای یا این که تایوانی و یا این که با تیتر یک مارک پر اسم و رسم کمکی به مشتریان بکنیم .
دوربین مدار بسته تهران


برچسب ها: دوربین مداربسته ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته wifi است. | طراح قالب: آوازک